Centralne odkurzacze

Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

 • Rekuperacja Olsztyn »

  Co to jest rekuperator?
  Rekuperator jest to centrum całego systemu wentylacji mechanicznej, dzięki której odzyskujemy ciepło.
  Zapewnia właściwą jakość higieniczną w pomieszczeniach w których został zamontowany.


  Jest urządzeniem zasilanym energią elektryczną, służącym do nawiewania i wyciągania powietrza z pomieszczeń w systemach rekuperacji. Podpięty do właściwie wykonanej instalacji wentylacyjnej, zapewnia odzysk ciepła (energii) z powietrza, co powoduje obniżenie zapotrzebowania energetycznego w budynku.
  Najważniejszą częścią rekuperatora, od której zależą wszystkie parametry odzysku ciepła, jest wymiennik ciepła umieszczony w centralnym miejscu rekuperatora.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing księgowości – biuro rachunkowe on-line »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszych usług z zakresu doradztwa księgowego oraz biznesowego. Jesteśmy młodym, dynamicznym i prężnym zespołem stawiającym na innowacyjne rozwiązania w zarządzaniu finansami i księgowością naszych klientów. Oferujemy nie tylko outsourcing księgowości, ale szereg usług dodanych: archiwizację, przepływ dokumentacji, e-servises. Dodatkowo specjalizujemy się w kontrolingu oraz restrukturyzacji działów finansów. Budujemy elastyczne systemy intranetowe, dające użytkownikom nieograniczoną możliwość rozbudowy i adaptacji do potrzeb sprawozdawczych; dostępu do WEB- oraz MOBILE-services; możliwość generowania raportów bezpośrednio na e-mail. Ponadto oferujemy wsparcie przy rejestracji spółek oraz organizacji wirtualnego biura.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Białołęka »

  Profesjonalne usługi finansowo - księgowe dla Twojej firmy Świadczone usługi: - zakładanie działalności gospodarczej/spółki; - prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) albo podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a dla ryczałtowców - ewidencji przychodów; - rozliczanie w zakresie podatku dochodowego i VAT; - profesjonalna obsługa płac i rozliczeń z ZUS; - sporządzanie sprawozdań finansowych. Dodatkowe atuty firmy: Możliwość dojazdu do klienta gratis Niskie ceny Pomoc w szukaniu oszczędności rachunkowo-podatkowych Przy długotrwałej współpracy, bezpłatna pomoc w założeniu firmy Kompleksowe usługi (księgowość, ZUS, VAT, CIT, PIT)

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Extor »

  Właściciele małych i dużych firm coraz częściej zaczynają doceniać korzyści płynące z outsourcingu księgowości. Decydując się na współpracę z doświadczonymi fachowcami zyskujemy gwarancję prawidłowego i terminowego wypełnienia niezbędnych dokumentów, a ponadto mamy możliwość skupienia się na bardziej zasadniczych kwestiach prowadzenia własnego biznesu. Jeśli i Ty chcesz zapewnić swojej firmie specjalistyczne wsparcie, zapraszamy do skorzystania z usług biura rachunkowego Extor. Poza obsługą księgowości oferujemy m. in. doradztwo podatkowe, nadzór kadr i płac, czy controlling budżetu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie Państwo szczegółowe informacje.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki »

  Szybko na początku istnienia firmy można ulec chęciom aby samemu stawiać swoje pierwsze kroki w dziedzinie: księgowość.Przedsiębiorcy zaczynają wtedy zgłębiać informacje co można, a czego nie można dodać do ksiąg w koszty prowadzenia biznesu. Sytuacja wygląda o wiele trudniej w przypadku gdy zaczynasz: rekrutować ludzi (zwłaszcza na zlecenie stałe), prowadzisz biznes podlegający regulacji z jeszcze innymi obostrzeniami lub zaczynasz współpracować z firmami z zza wielkiej wody. W ostatniej dekadzie tempo zmieniania się litery prawa zaskakuję. Nagle okazuje się, że sposób w jaki odliczałeś dany koszt już nie jest możliwy lub jest wręcz błędem, za który możesz ponieść dużą karę. Sprawa wygląda również słabo w przypadku tego, w którym wypadku można odzyskać VAT, a w którym niestety nie. Czasami jest to też tylko częściowe odliczenie jak np. w przypadku samochodów firmowych.Doświadczenie chociażby w stopniu minimalistycznym głównych metod księgowości jest opłacalne - zdajesz sobie sprawę wówczas, że nikt z Twoich partnerów Ciebie nie okłamie, czujesz się że wiesz co mówisz rozmawiając w komórkach administracji czy z innymi kumplami z Twojej branży. Gdy Twój biznes rozrasta się - warto wtedy aby zajęło się tym profesjonalne biuro rachunkowe Ursynów, które zatrudnia tylko specjalistów z doświadczeniem jak i znajomościami branży. Taka firma na pewno Tobie ułatwią prowadzenie księgowości co w długim terminie przełoży się na wewnętrzny spokój ducha, większą ilość czasu na zajęcie się swoim biznesem, na którym opierasz swój dochód.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • MANARO Usługi Księgowe Kraków »

  Nasze biuro rachunkowe w Krakowie specjalizuje się w kompleksowej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Zajmujemy się obsługą podmiotów gospodarczych w następującym zakresie: księgowość Kraków, prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, sprawozdawczość finansowa, rachunkowość Kraków, deklaracje PIT, CIT, VAT, obsługa kadrowo-płacowa, ZUS, kadry, płace, doradztwo przy rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Jeżeli szukasz profesjonalnych usług księgowych - zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Podatkowe Jaworzno Maria Kubiścik »

  Rozliczenia podatkowe (PIT, CIT, VAT), prowadzenie ksiąg handlowych i ksiąg przychodów i rozchodów, sprawy pracownicze i kadrowe, ZUS, doradztwo podatkowe.
  Oferuję Państwu rzetelną i kompleksową obsługę w zakresie:
  1. Prowadzenia ksiąg handlowych;
  2. Prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów;
  3. Prowadzenia ewidencji VAT – zakupu i sprzedaży;
  4. Rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego;
  5. Prowadzenia ewidencji środków trwałych i wyposażenia;
  6. Sporządzania deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT oraz sprawozdań finansowych;
  7. Sporządzania dokumentacji i rozliczeń z ZUS;
  8. Obsługi kadrowej firm, to jest sporządzanie: umów zlecenia, umów o dzieło, umów o pracę, listy płac
  9. Odwołanie od decyzji Urzędu Skarbowego;
  10. Sporządzanie wniosków o interpretacje przepisów;
  11. Doradztwo w sprawach karno-skarbowych;
  12. Biuro udziela pomocy w otworzeniu nowej firmy, w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania – prowadzimy bieżącą analizę rzetelności dokumentacji pod względem podatkowym.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze