Centralne odkurzacze

Biura tłumaczeń Podkategoria: Biura tłumaczeń

 • Tłumaczenia rosyjski »

  Tanie tłumaczenia (zwykłe i specjalistyczne) w zakresie języka rosyjskiego:- oferty handlowe, regulaminy, opisy produktów, treści na strony internetowe, przemysł spożywczy, hotelarstwo, turystyka, nauki humanistyczne i społeczne, marketing, media, handel, abstrakty prac dyplomowych, materiały szkoleniowe, korespondencja biznesowa i prywatna, prezentacje programu PowerPoint, artykuły prasowe i naukowe.Tłumaczenia z języka rosyjskiego na polski: 19 zł za 1800 znaków ze spacjami.Tłumaczenia z języka polskiego na rosyjski: 23 zł za 1800 znaków ze spacjami. Za usługę wystawiamy rachunek.Przyjmujemy zlecenia z całej Polski (Siedlce, Warszawa, Lublin, Białystok, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Łódź, Wrocław, Opole).

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX »

  Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się specjalistycznymi tłumaczeniami w ponad 30 językach świata. Oferta obejmuje tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, również pisemne jak i ustne. Najpopularniejsze zamówienia, dotyczące tłumaczenia projektów unijnych oraz dokumentów samochodowych przedsiębiorstwo przeprowadza w trybie przyspieszonym. Co więcej zaangażowani w LYNX eksperci proponują również specjalistyczne przekłady z obszaru takich dziedzin jak: medycyna, chemia, informatyka, prawo, biznes czy technika. Wszyscy kontrahenci Kancelarii mogą liczyć na kompetentną i wszechstronną obsługę na najwyższym pułapie, a również punktualną realizację zamówień. LYNX gwarantuje również bardzo konkurencyjne ceny oraz możliwość zdobycia ciekawych rabatów. Więcej szczegółowych wiadomości dotyczących prezentowanej oferty znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia konferencyjne »

  MIW to doskonale prosperujące przedsiębiorstwo tłumaczeń funkcjonujące od września 2009 roku. Pośród ich stałych kontrahentów znajduje się m.in. Urząd Miejski Augustów. Właścicielem MIW'u jest tłumacz angielskiego, który posiada dziesięcioletnie doświadczenie. Specjaliści d/s sprzedaży tejże kancelarii odpowiadają na wszelakie pytania w godzinach biurowych, od poniedziałku do piątku i potrzebują zaledwie sześćdziesięciu minut w celu wycenienia przekładu dokumentów. Agencja przekładów MIW w swojej ofercie ma tłumaczenia symultaniczne, w wersji papierowej zwykłe oraz uwierzytelnione pieczątką i podpisem tłumacza przysięgłego, które skierowane są zarówno do osób fizycznych jak i przedsiębiorstw.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  Tłumacz przysięgły języka angielskiego, niemieckiego, czeskiego bądź arabskiego – to jedynie część pokaźnego zespołu speców, z którą współpracuje kancelaria przekładów MIW. Ciekawa przez wzgląd na cenę oferta firmy zawiera translacje wierzytelne pisemne i konsekutywne, których najwyższą formę ratyfikuje grupa żelaznych kontrahentów na terenie całego kraju. Zaprzyjaźnieni z agencją translatorzy, mają też obszerną wiedzę z zakresu farmacji, prawa lub inżynierii, co umożliwia wykonywanie tłumaczeń na przestrzeni sympozjów czy też spotkań firmowych. Dzięki dodatkowej usłudze- DTP, kontrahenci MIW-u maja możliwość stworzone tłumaczenie uzyskać w formie gotowej do drukowania.

  Data dodania: 30 09 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura tłumaczeń

Biura tłumaczeń - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze