Centralne odkurzacze

AGD Podkategoria: AGD

 • Rekuperacja Olsztyn »

  Co to jest rekuperator?
  Rekuperator jest to centrum całego systemu wentylacji mechanicznej, dzięki której odzyskujemy ciepło.
  Zapewnia właściwą jakość higieniczną w pomieszczeniach w których został zamontowany.


  Jest urządzeniem zasilanym energią elektryczną, służącym do nawiewania i wyciągania powietrza z pomieszczeń w systemach rekuperacji. Podpięty do właściwie wykonanej instalacji wentylacyjnej, zapewnia odzysk ciepła (energii) z powietrza, co powoduje obniżenie zapotrzebowania energetycznego w budynku.
  Najważniejszą częścią rekuperatora, od której zależą wszystkie parametry odzysku ciepła, jest wymiennik ciepła umieszczony w centralnym miejscu rekuperatora.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt Mastercook »

  Poszukujesz nowoczesnego sprzętu gospodarstwa domowego, który łączy w sobie funkcjonalność, oszczędność i stylowy design? Bez problemu znajdziesz go w serwisie Niezawodne AGD, oferującym najlepszej jakości urządzenia marki Mastercook. Nasz katalog obejmuje sprzęt o najwyższej klasie energetycznej, taki jak piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, pralki, czy okapy. Ponadto prezentujemy sprawdzone porady AGD, dotyczące m. in. wyboru odpowiedniego sprzętu czy bezpieczeństwa w kuchni. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu Niezawodne AGD i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: AGD

AGD - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze