Centralne odkurzacze

Basen Podkategoria: Basen

 • Rekuperacja Olsztyn »

  Co to jest rekuperator?
  Rekuperator jest to centrum całego systemu wentylacji mechanicznej, dzięki której odzyskujemy ciepło.
  Zapewnia właściwą jakość higieniczną w pomieszczeniach w których został zamontowany.


  Jest urządzeniem zasilanym energią elektryczną, służącym do nawiewania i wyciągania powietrza z pomieszczeń w systemach rekuperacji. Podpięty do właściwie wykonanej instalacji wentylacyjnej, zapewnia odzysk ciepła (energii) z powietrza, co powoduje obniżenie zapotrzebowania energetycznego w budynku.
  Najważniejszą częścią rekuperatora, od której zależą wszystkie parametry odzysku ciepła, jest wymiennik ciepła umieszczony w centralnym miejscu rekuperatora.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Baseny ogrodowe »

  Sklep online Baseneo.pl to gwarancja szerokiej oferty artykułów dmuchanych. Można znaleźć towary od sprawdzonych marek - Bestway i Intex. Dostępne są baseny ogrodowe różnych rodzajów - baseny stelażowe, baseny dmuchane i baseny rozporowe Bestway i Intex. Co więcej, sklep oferuje także akcesoria basenowe - pompy filtrujące czy maty pod basen, materace welurowe, a dodatkowo akcesoria do nurkowania. Sklep należy do gdyńskiej firmy Global. Zamówień mogą Państwo dokonywać przez sklep internetowy, przez telefon, a także na miejscu. Wszystkie kupione przez Państwa towary są objęte gwarancją. Dmuchane.pl oferuje zarówno sprzedaż detaliczną, jak i sprzedaż hurtową.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Basen

Basen - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze