Centralne odkurzacze

Angielski Podkategoria: Angielski

 • Audioroom - Języki Obce »

  Audioroom - Języki obce. Wydawnictwo, internetowy serwis językowy. Jeśli jeszcze nie próbowałeś słuchać angielskich audiobooków a przy tym uczyć się języka polecamy naszą serię.Ciekawe głosy lektorów, intrygujące historie, bardzo ciekawa oprawa muzyczna i efektowna. Nawet jeśli już dobrze znasz ten język z przyjemnością posłuchasz takiego opowiadania.W serii m.in The Model Millionaire, The Sphinx Without a Secret. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego warszawa »

  Szkoła angielskiego English For You zdecydowanie jest obecnie liderem w Warszawie, kursy angielskiego prowadzone są obecnie zarówno dla firm i osób prywatnych, szkoła angielskiego oferuje biznesowy język dla kadry zarządzającej. Szkoła uczy także dzieci i młodzież. Prowadzone są liczne kursy do matury, nauka angielskiego podzielona jest na semestry, pierwszy to semestr zimowy, drugi to semestr wiosenny.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • English Blog | angielskie strony »

  English Blog to serwis dla korepetytorów i wielbicieli języka angielskiego. U nas znajdziesz wypowiedzi ekspertów oraz porady dotyczące nauki jęyka angielskiego. Na serwisie znajdują sie również rankingi szkół językowych, korepetytorów jak również najwyżej cenionych materiałów do nauki. Na serwisie odnajdziesz również najciekawsze videokursy znajdujące się w internecie jak również stworzone przez korepetytorów i ekspertów języka angielskiego. Nasz blog ekspercki należy do jednych z nielicznych tworzący społeczność wielbicieli tego wyjątkowego i pięknego języka. Wszystkie osoby zakochane w języku angielskim zapraszamy do wypowiedzi i dyskusji na forum bloga. Darmowe testy z angielskiego, egzamin FCE, CAE, CPE, gramatyka angielska, ćwiczenia, artykuły, lekcje, nauka słówek angielskich, idiomy, slang. To szystko znajdziesz właśnie na English Blog.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dwujęzyczne eBooki angielsko-polskie. »

  Tłumaczenie książek z angielskiego na polski. Cyfrowe wydania dwujęzyczne angielsko-polskie; eBooki w formacie PDF. Dzieła klasyki literatury angielskiej w wydaniu dwujęzycznym, w odcinkach. Wersje angielska i polska umieszczone równolegle w sąsiadujących kolumnach. Przedstawione tutaj tłumaczenie nie jest przekładem literackim. Celem tego tłumaczenia jest pomoc w zrozumieniu oryginalnego tekstu angielskiego. Na ile to tylko możliwe, zachowany jest „dosłowny” sposób tłumaczenia, co w przekładzie literackim jest niepoprawne, natomiast jest celowe w tym przypadku. Czytelnik powinien koncentrować się na czytaniu tekstu oryginalnego — z tekstu polskiego korzystając jedynie pomocniczo. Prawdziwe wyzwanie dla tych, którzy mają dość "czytania w oryginale" infantylnych adaptacji i książek dla dzieci.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Korepetycje »

  Serwis Angielski Korepetycje to baza darmowych ogłoszeń korepetycji z angielskiego, dodawanych zarówno przez korepetytorów, jak i szkoły prywatne. Serwisie podzielony jest na kategorie geograficznie co umożliwia łatwe odnalezienie korepetycji blisko miejsca zamieszkania. Kolejność korepetytorów w poszczególnych kategoriach nie jest przypadkowa, lecz uporzadkowana zgodnie z ocenami internautów, co powinno pomóc Wam w wyborze tej najodpowiedziejszej osoby. Nauka języka angielskiego na prywatnych lekcjach i w szkołach językowych, przygotowania do matury z angielskiego oraz egzaminów oxfordzkich. Ogłoszenia korepetycji w ogólnopolskiej bazie Angielski Korepetycje. Angielski Korepetycje to najlepszy portal dla uczących języka angielskiego oraz uczących się, ograniczenie tylko do tego języka, daje możliwość nie tylko łatwego odnalezienia korepetytora ale również pozycjonowanie ogłoszenia na wyrażenia związane tylko z językiem angielskim. To daje Wam możliwość wyższej pozycji w Google i tym samym większej liczby pragnących korzystać z waszej wiedzy o języku angielskim.

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Z pasją o językach obcych »

  Blog o językach obcych - angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski i wiele innych. Opis wszystkich metod nauki oraz ciekawostki. Chcesz bez problemu rozmawiać w obcych językach, interesujesz się nimi, a może nie umiesz się przełamać by zacząć się ich uczyć? Tutaj przekonam Cię, że nauka języków obcych może sprawiać wielką przyjemność i że każdy może zostać poliglotą.Zapraszam serdecznie!

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm Wrocław »

  Strona, na której znajdziesz najciekawsze nowinki dotyczące języka angielskiego. Oprócz porad, odnoszących się do poprawiania zdolności językowych, powiemy Ci coś ciekawego o nauce języka. Podpowiemy Ci w jaki sposób zmienić sposób uczenia się, by edukacja stała się przyjemniejsza. Poruszamy tematy, np.: dlaczego trzeba się uczyć języka angielskiego w szkole? albo jak wygląda zarabianie w Londynie? Jesteś ciekaw? Wejdź na witrynę i sprawdź co dla Ciebie mamy.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Angielski

Angielski - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze