Centralne odkurzacze

Chemia Podkategoria: Chemia

 • Rekuperacja Olsztyn »

  Co to jest rekuperator?
  Rekuperator jest to centrum całego systemu wentylacji mechanicznej, dzięki której odzyskujemy ciepło.
  Zapewnia właściwą jakość higieniczną w pomieszczeniach w których został zamontowany.


  Jest urządzeniem zasilanym energią elektryczną, służącym do nawiewania i wyciągania powietrza z pomieszczeń w systemach rekuperacji. Podpięty do właściwie wykonanej instalacji wentylacyjnej, zapewnia odzysk ciepła (energii) z powietrza, co powoduje obniżenie zapotrzebowania energetycznego w budynku.
  Najważniejszą częścią rekuperatora, od której zależą wszystkie parametry odzysku ciepła, jest wymiennik ciepła umieszczony w centralnym miejscu rekuperatora.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dezynfekcja rąk »

  Higiena Serwis to niezwykle szeroka oferta związana z utrzymaniem czystości i porządku. Firma proponuje między innymi sposobność instalacji urządzeń na indywidualne życzenie interesanta. Poza tym zapewnia biegłe doradztwo i fachowy serwis. Bezpłatny transport na terenie Warszawy oraz okolic. Głównym założeniem Higiena Serwis jest zaświadczanie usług na najwyższym poziomie, ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, stały progres i nastawienie na sukces. Dzięki temu dostajemy wszystko, co jest niezbędne do utrzymania czystości. Dostawy z obrębu artykułów higieniczno-czystościowych obejmują: maszyny czyszczące, zamiatarki, środki chemiczne, odkurzacze, sprzęt i urządzenia do sprzątania plus dużo więcej. Szybko i terminowe. W razie jakichkolwiek niepewności, konsultacja z doradcą na pewno wspomoże w doskonałym wyborze asortymentu, idealnie spełniającym się w danym miejscu. Więcej informacji można odkryć na stronie internetowej:

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Chemia

Chemia - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze