Centralne odkurzacze

Inne Kategoria: Inne

Inne - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Rekuperacja Olsztyn »

  Co to jest rekuperator?
  Rekuperator jest to centrum całego systemu wentylacji mechanicznej, dzięki której odzyskujemy ciepło.
  Zapewnia właściwą jakość higieniczną w pomieszczeniach w których został zamontowany.


  Jest urządzeniem zasilanym energią elektryczną, służącym do nawiewania i wyciągania powietrza z pomieszczeń w systemach rekuperacji. Podpięty do właściwie wykonanej instalacji wentylacyjnej, zapewnia odzysk ciepła (energii) z powietrza, co powoduje obniżenie zapotrzebowania energetycznego w budynku.
  Najważniejszą częścią rekuperatora, od której zależą wszystkie parametry odzysku ciepła, jest wymiennik ciepła umieszczony w centralnym miejscu rekuperatora.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • usługi blacharskie i lakiernicze »

  Mechanik samochodowy w Jabłonnej. Naprawiamy auta osobowe i dostawcze. Dzięki wykwalifikowanej kadrze świadczymy usługi na najwyższym poziomie i w atrakcyjnej cenie. Zajmujemy się serwisem pojazdów wszystkich producentów. Oferta warsztatu obejmuje takie usługi jak diagnostyka komputerowa, wymiana sprzęgła, wymiana elementów układu kierowniczego, wymiana elementów układu napędowego, wymiana klocków hamulcowych i inne.

  Data dodania: 14 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centralne Odkurzacze »

  Centralne odkurzacze to nowoczesny, cichy i zdrowszy sposób na odkurzanie. Komfort pracy odkurzaczy centralnych przerasta klasyczne rozwiązania. Nowoczesne urządzenia tej klasy są w zasięgu ręki. Systemy centralnego odkurzania zostały zaprojektowane, aby polepszyć jakość Twojego życia. Jego działanie jest bardzo proste i opiera się na jednostce centralnej odkurzacza umiejscowionej zwykle z dala od zamieszkałej części (np.: w garażu, piwnicy, itp.) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sorbchem Laboratorium Akredytowane tel:607-355-999 »

  Sorbchem Laboratorium Akredytowane - Wykonujemy specjalistyczne pomiary emisji zanieczyszczeń, hałasu. Posiadamy laboratorium Tel: 607-355-999
  Pomiary hałasu na stanowisku pracy – Zadaniem naszej firmy jest przeprowadzanie pomiarów na stanowiskach pracy, niezbędne wymogi sanitarne i o ochronie zdrowia oraz emisjach zanieczyszczeń środowiska jest chronione nasze zdrowie.
  Dbamy o wykonywanie usług na wysokim poziomie, dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie przez naszych klientów chcących prowadzić przedsiębiorstwa.
  Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu usług badawczo pomiarowych między innymi:
  badanie ścieków, gleby, emisje zanieczyszczeń, opisywanie dokumentacji, załatwianie zezwoleń niezbędnych do poprawnego działania firm.
  Posiadamy Certyfikaty między innymi Badawcze AB1302.
  Na naszej stronie SORBCHEM są dostępne informacje o dodatkowych usługach naszej firmy.

  Data dodania: 25 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia samochodów Rzeszów »

  Należy cenić wyłącznie zaawansowane podejście do tematu wypożyczalni samochodowych. Nowe pojazdy samochodowe, całe ich ubezpieczenia, a oprócz tego pomoc w sytuacji awarii lub wypadku to minimalne cechy, jakie powinna spełniać każda wypożyczalnia samochodowa. Jeżeli jest zupełnie inaczej, to nie ma mowy ani o profesjonalizmie, ani ze 100% pewnością o pewnej usłudze. Krakow car rental oferuje pełen pakiet usług związanych z użyczonym autem. Wypożyczalnia samochodów Rzeszów oraz wynajem samochodów umożliwia klientom na wykorzystanie samochodów, które jeszcze pachną nowością, a tym samym ze stuprocentową pewnością nie ulegną awarii za pierwszym pokonanym zakrętem. To zapewnienie na jaką liczą kierowcy, którzy pokonują dziesiątki kilometrów po pełnym państwie i świecie.

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Profi Credit Opinie - Informacje o Spółce »

  Zakupy to czasami stosunkowo widoczny wydatek, aby zrównoważyć nas budżet warto od czasu do czasu skusić się na niewielką pożyczkę, która konkretnie umocni naszą kondycję finansową. Aby się na to zdecydować trzeba przeprowadzić pełne detali rozeznanie rynku kredytowego w naszym kraju. Jeśli już wybierzemy swoje miejsce musimy udać się tam, aby zacząć negocjowania naszego kredytu. Należy pamiętać o tym aby wziąć tylko tyle złotówek ile naprawdę potrzebujemy – jeśli bowiem przesadzimy będziemy zobowiązani do większych spłat. Kredyty są wartą uwagi sprawą dla osób potrzebujących środków na nieprzewidziane sytuacje.

  Data dodania: 28 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.moto-tech.eu kaski motocyklowe »

  Różne informacje o motoryzacji znajdziesz na moto-tech.eu. Staranne opisy pojedynczych typów motocykli oraz nadwozi samochodowych znajdziesz w specjalnie przygotowanych wpisach. Wiele ciekawych materiałów dotyczących dodatków do motorów i samochodów będziesz mógł zidentyfikować za sprawą artykułów ulokowanych na lokalnym serwisie o tematyce motoryzacyjnej. Omawiamy kaski motocyklowe, których strukturę bardzo szczegółowo opisujemy. Odzież motocyklowa to najważniejszy element zabezpieczający motocyklistę przed urazami, które mogą wystąpić podczas wypadku na jednośladzie. Chcesz poznać poszczególne elementy budowy kombinezonów i innych elementów ubioru motocyklisty? Wejdź na naszą stronę, gdzie odnajdziesz na powyższe pytanie satysfakcjonującą odpowiedź. Czytając nasze teksty będziesz dotrzymywał kroku najróżniejszym wieściom z rynku motorów oraz samochodów. Porady samochodowe i motorowe opisane są niezwykle wyraźnie. Dostarczamy wam korzystnych informacji, o których mogliście nie mieć do tej pory zielonego pojęcia. Jeżeli jesteś zamiłowanym motorzystą lub też lubisz poznawać nowe modele samochodów, to prezentowany tu serwis motoryzacyjny jest idealnym miejscem dla Ciebie. Sprawdź już teraz co ciekawego kryje się pod adresem: moto-tech.eu.

  Data dodania: 28 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firmy Przemysłowe i Produkcja Przemysłowa »

  Omawiany blog to spektakularne miejsce w sieci w jakim wszelki odbiorca zdoła wymienić swoje przemyślenia w klimacie swobody i obustronnego szacunku. Zarządzany on bywa przez figurą zawsze głodną prekursorskich wrażeń i z pogodą patrzącą na życie. Ilość optymizmu opatrzona przypowieściami z podróży oraz elementami kuriozalnych wyrobów - to na początek mamy możliwość wypatrzyć na serwisie. Przemyślana szata graficzna przyciąga atencję a solidna porcja danych sprawia, że jest to serwis zaprojektowany dla fanów świata.

  Data dodania: 28 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Transfero.eu - Tylko Polskie Produkty i Usługi! »

  Owy blog to wyjątkowe miejsce w sieci w którym każdy eksploatator zdoła wymienić prywatne uwagi w atmosferze niezależności i wzajemnego poszanowania. Prowadzony on bywa przez figurą zawsze złaknioną nowiutkich uczuć i optymistycznie patrzącą na rzeczywistość. Ilość pogody ducha ubogacona relacjami z wycieczek a także elementami ciekawych produktów - to na początek możemy wyszukać na stronie. Czytelna grafika przykuwa uwagę a wiele danych powoduje, że jest to serwis wykreowany dla ciekawskich świata.

  Data dodania: 28 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ambitne Artykuły »

  Owy serwis to jedyne miejsce w internecie w którym każdy eksploatator może wypunktować własne uwagi w klimacie wolności i dwustronnego szacunku. Zarządzany on bywa przez postacią stale głodną prekursorskich uczuć i optymistycznie patrzącą na życie. Dawka pogody ducha zilustrowana historyjkami z wycieczek oraz elementami ciekawych tworów - to nade wszystko możemy odszukać na stronie. Czytelna szata graficzna przyciąga uwagę a sporo wiedzy sprawia, że jest to serwis stworzony dla miłośników świata.

  Data dodania: 28 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszonko24 »

  Ogłoszonko to serwis gdzie szybko i co najważniejsze skutecznie dodasz swoje ogłoszenie i choć znajdziesz tu popularne kategorie takie jak ogłoszenia pracy, motoryzacyjne, matrymonialne, to to co sprawia iż ten serwis jest inny to nietypowe kategorie ogłoszenia o imprezach, webinarach, newsletterach, kursach również tych mailingowych a także możliwość zamieszczenia linku do waszej strony internetowej. Ogłoszonko łączy więc cechy typowego portalu ogłoszeniowego z serwisem informującym o ciekawych eventach odbywających się w waszych miastach czy w waszym ulubionym klubie z możliwością również kupna karnetu lub ciekawego kursu bezpośrednio z serwisu Ogłoszonko. Zachęcamy do umieszczania ogłoszeń, informacji i anonsów.

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Inne

Inne - nowa podkategoria:

Nazwa:

Centralne odkurzacze