Centralne odkurzacze

Aukcje internetowe Podkategoria: Aukcje internetowe

 • Rekuperacja Olsztyn »

  Co to jest rekuperator?
  Rekuperator jest to centrum całego systemu wentylacji mechanicznej, dzięki której odzyskujemy ciepło.
  Zapewnia właściwą jakość higieniczną w pomieszczeniach w których został zamontowany.


  Jest urządzeniem zasilanym energią elektryczną, służącym do nawiewania i wyciągania powietrza z pomieszczeń w systemach rekuperacji. Podpięty do właściwie wykonanej instalacji wentylacyjnej, zapewnia odzysk ciepła (energii) z powietrza, co powoduje obniżenie zapotrzebowania energetycznego w budynku.
  Najważniejszą częścią rekuperatora, od której zależą wszystkie parametry odzysku ciepła, jest wymiennik ciepła umieszczony w centralnym miejscu rekuperatora.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aukcje internetowe »

  Aukcjusz to portal aukcyjny z możliwością dodania rzeczy w postaci filmiku video. Wszystkie aukcje wideo będą promowane gratisowo na stronie głównej serwisu. Jeśli poszukujesz alternatywy dla alledrogo aby sprzedać rzeczy jak np. komiksy to dobrze trafiłeś. Osiągalne przez aukcje książki można zdobyć w atrakcyjnych cenach. Możesz także wystawić rzecz na sprzedaż w trzech trybach sprzedaży (tradycyjna licytacja, aukcja malejąca, kup teraz). Przykładowo najczęściej wystawiane na aukcje części samochodowe sprzedawane są w trybie kup teraz. Ciekawa jest szczególnie aukcja malejąca, gdyż polega na tym, że cena przedmiotu zmniejsza się z upływem czasu, natomiast koniec aukcji jest nieujawniony - nigdy nie wiadomo, kiedy opłaca się już kliknąć przedmiot. Jest też opcja negocjowania kosztu towaru przez zainteresowanego przez użycie funkcji "zaproponuj cenę" - sprzedawca ma 24 godziny na zaakceptowanie oferty lub jej odrzucenie. Aukcjusz posiada także rozwinietą część społecznościową. Możesz zakładać własny profil, dodawać zdjęcia, prezentacje o sobie, uczestniczyć w dyskusjach na forach, zapraszać znajomych oraz brać udział w wielu konkursach społeczności Aukcjusza. Ciekawą ofertą Aukcjusza jest również Program Partnerski, dzięki któremu można zarabiać przez zapraszanie do własnej sieci kontaktów aktywnych sprzedających. Aukcjusz.pl dzieli się z Tobą przychodami generowanymi przez zaproszonych osoby, oraz przez osoby zaproszonych przez Twoich znajomych ze struktury, oraz nawet przez ich gości.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aukcje internetowe

Aukcje internetowe - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze