Centralne odkurzacze

Instytucje Podkategoria: Instytucje

 • Rekuperacja Olsztyn »

  Co to jest rekuperator?
  Rekuperator jest to centrum całego systemu wentylacji mechanicznej, dzięki której odzyskujemy ciepło.
  Zapewnia właściwą jakość higieniczną w pomieszczeniach w których został zamontowany.


  Jest urządzeniem zasilanym energią elektryczną, służącym do nawiewania i wyciągania powietrza z pomieszczeń w systemach rekuperacji. Podpięty do właściwie wykonanej instalacji wentylacyjnej, zapewnia odzysk ciepła (energii) z powietrza, co powoduje obniżenie zapotrzebowania energetycznego w budynku.
  Najważniejszą częścią rekuperatora, od której zależą wszystkie parametry odzysku ciepła, jest wymiennik ciepła umieszczony w centralnym miejscu rekuperatora.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Urząd Skarbowy »

  Niezbędnik każdego podatnika - UrzadSkarbowy24.pl. Strona od począdku poświecona podatkom. fakturom oraz wszystkim placowka Urzędu Sakrbowego. Godziny otawrcia, adresy, mapy z zaznaczona placówką, numery telefonów kontaktowych.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • TwojZUS.pl - Adresy oraz telefony do oddziałów ZUS »

  Internetowa baza adresowa oddziałów ZUS w całej Polsce. Sprawdź już teraz numer adres, numer telefonu oraz mapę dojazdu.Portal TwojZUS.pl to nie tylko szczególowe informacje na temat poszczególnych placówek Zakladu Ubezpieczeń Społecznych. Obok godzin otwarcia, dokładnego adresu wraz z mapą i numerami kontaktowymi znajdują się tam również przydatne artykuły na temat świadczeń socjalnych, funduszy emerytalnych lub zasiłków chorobowych lub abolicji.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Instytucje

Instytucje - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze