Centralne odkurzacze

Kodeks Podkategoria: Kodeks

 • Rekuperacja Olsztyn »

  Co to jest rekuperator?
  Rekuperator jest to centrum całego systemu wentylacji mechanicznej, dzięki której odzyskujemy ciepło.
  Zapewnia właściwą jakość higieniczną w pomieszczeniach w których został zamontowany.


  Jest urządzeniem zasilanym energią elektryczną, służącym do nawiewania i wyciągania powietrza z pomieszczeń w systemach rekuperacji. Podpięty do właściwie wykonanej instalacji wentylacyjnej, zapewnia odzysk ciepła (energii) z powietrza, co powoduje obniżenie zapotrzebowania energetycznego w budynku.
  Najważniejszą częścią rekuperatora, od której zależą wszystkie parametry odzysku ciepła, jest wymiennik ciepła umieszczony w centralnym miejscu rekuperatora.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKACI SJS Prawo korporacyjne »

  Odpowiednia i efektywna pomoc prawna jest naszym priorytetem i celem, do jakiego dążymy, decydując się na każdą sprawę. Kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski gwarantuje Państwu nie tylko fachową poradę, ale także tajność i pełną dyskrecję. Doskonale umiemy prawo i wszystkie regulacje ustawowe, dlatego nie ma dla nas sytuacji, w których nie wiedzielibyśmy, jakie kroki należy podjąć. Najważniejsze jest dla nas poprawne czynienie naszych obowiązków i dochodzenie praworządności ściśle z prawem. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Mokotów »

  Kancelaria adwokacka Kamiński & Gawłowska to pełen energii zespół świetnych ekspertów z poszczególnych dziedzin prawa. Kancelaria zapewnia całościową obsługę prawną podmiotom gospodarczym, jednostkom samorządowym lub osobom fizycznym. Wieloletnie doświadczenie, szeroki zakres dostarczanych usług i wyjątkowe podejście do oczekiwań oraz potrzeb dowolnego Interesanta czynią Kancelarię jedną z czołowych w Warszawie. Siedziba kancelarii mieści się w Warszawie, na ul. Obrzeżnej 5. Budynek Park Projects Group. Eksperci z kancelarii Kamiński & Gawłowska zajmują się takimi dziedzinami prawa jak np.: prawo autorskie, prawo energetyczne, prawo medyczne lub prawo spadkowe. Ekspreci z Kancelarii Kamiński & Gawłowska szczycą się stworzonym szeregiem ofert praktycznych i efektywnych, gwarantując obsługę prawną na wysokim poziomie. W celu nawiązania kontaktu, należy wpisać w google następujące wyrażenia: adwokat warszawa Mokotów, kancelaria prawna Mokotów, obsługa prawna Mokotów lub radca prawny siedlce.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kodeks

Kodeks - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze