Centralne odkurzacze

Automatyka Podkategoria: Automatyka

 • Kompresory »

  Wdrożyliśmy jedyną tak kompleksową ofertę kompresorów na polskim rynku. Prowadzimy sprzedaż kompresorów tłokowych, spiralnych i śrubowych. Dostępne także kompresory mobilne-przewoźne. Oferta dotyczy kompresorów nowych jak i używanych w dobrym stanie technicznym na które dajemy gwarancję. Prowadzimy także czasowy wynajem kompresorów. Wynajem kompresorów wszystkich wspomnianych typów. Wynajem kompresorów możliwy od ręki. Wynajmujemy kompresory proste w obsłudze o zróżnicowanej wydajności jednostkowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy !

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy automatyki i systemy wagowe »

  Akces Automatyka to przedsiębiorstwo ze sporym doświadczeniem. Nasza firma zaopatruje duże oraz małe betoniarnie w systemy automatyki. Nasze nowoczesne rozwiązania sterowania betoniarnią doskonalą pracę betoniarni. Automatyka przemysłowa, którą oferujemy jest bardzo pomocna podczas zmianach procesu produkcyjnego. W skład naszej oferty wchodzi także systemy wagowe oraz zajęcie się przebudową wag mechanicznych na elektroniczne. Dzięki systemom naważania można modernizację prowadzić etapami.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Napędy do bramy »

  Sklep internetowy - Systemix. U nas kupisz sprzęt wysokiej klasy. Prowadzimy sprzedaż napędów do bram skrzydłowych, garażowych oraz przesuwnych. Proponujemy markowe produkty znanych firm m. in. Beninca, Came, Nice. Stale oferujemy niskie ceny!

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • MOTON filtry przemysłowe »

  Nawiązaliśmy kooperację z najważniejszymi fabrykantami materiałów przeznaczonych do produkowania drenów, które świetnie się egzaminują zarówno w lokalach prywatnych, jak i przemysłowych. Nasza załoga jest poprawnie przeszkolona i przygotowywana do roboty z Klientami. Decydując się na podjęcie z nami kooperacji, pozyskacie Państwo fachową wskazówkę i pomocw doborze odpowiedniego artykułu. Stale oczekujemy na nowe zamówienia, albowiem zależy nam na ulepszaniu naszych biegłości. Moton działa efektywnie i podejmuje się realizacji nawet tych najtrudniejszych zleceń. Po więcej informacji na temat naszej aktualnej aktywności zapraszamy stronę internetową:

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hydrofory - Osprzęt i Akcesoria »

  Witryna, na której pozyskasz najważniejsze wiadomości dotyczące hydroforów. Doradzimy jakie są najczęściej nabywane i jaki jest ich cena. Abstrahując od podstawowych wiadomości wytłumaczymy jak działa mechanizm hydroforów jak również jakie jest ich zastosowanie. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem idealnego hydroforu do swojego mieszkania to jest witryna dla Ciebie. Wystarczy odwiedzić i sprawdzić co dla Ciebie przygotowaliśmy. Jeżeli posiadasz jakieś wątpliwości dotyczące powyższego tematu, zachęcamy do komentowania. Odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Montaż elektroniki »

  Solitech zajmuje się produkcją elektroniki na zlecenie. Podstawowym zakresem działalności firmy jest montaż elektroniki, zarówno montaż powierzchniowy, jak i tht(lutowanie rozpływowe oraz na fali). Klient decydując się na realizację zlecenia nie musi troszczyć się o dostarczenie elementów do montażu. Solitech jest dostawcą wysokiej jakości obwodów drukowanych, jedno i wielowarstwowych, nawet do 26 warstw miedzi. Kompletuje jednocześnie elementy elektroniczne na prośbę Zleceniodawcy według dostarczonej listy BOM elementów. Ponadto projekt wykonywany w Naszej firmie to usługa kompletna, od A do Z. Każdy Klient może liczyć z Naszej strony na takie działania uzupełniające jak: wykonanie szablonów do nakładania pasty(wycinane laserowo, trawione oraz wiercone), frezowanie obudowy, testowanie elektroniki (funkcjonalne, AOI), uruchomienie urządzenia, programowanie układów oraz procesorów, naklejanie etykiet itd. Jest to znaczne udogodnienie dla każdego producenta, który cały proces produkcyjny kieruje na zewnątrz firmy tzw. outsourcing usług. Jednakże kompleksowość wykonywanych usług to tylko jedna z nielicznych cech odróżniających nas na rynku. Doskonała organizacja czasu pracy linii montażowej i zasobów ludzkich, koordynacja i ciągły nadzór nad poszczególnymi fazami projektu sprawia, iż montaż przebiega sprawnie, a deklarowany termin realizacji projektu jest dotrzymywany. Oferta przedsiębiorstwa kierowana jest nie tylko do dużych firm, bardzo chętnie wykonujemy małe i średnie partie produkcyjne. Przygotowanie linii produkcyjnej w tej sytuacji jest czynnością dużo bardziej czasochłonną w odniesieniu do dużego zlecenia produkcyjnego. Firma Solitech, tak czy inaczej, chętnie przyjmuje i takie zlecenia, "inwestując" zarazem w przyszłe projekty i rozwijając się razem z Klientem.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • STANISŁAW KRZACZEK piec na ekogroszek »

  Działająca już od 1987 roku firma „Krzaczek” specjalizuje się w produkcji kotłów centralnego ogrzewania różnorodnego rodzaju, począwszy od tych tradycyjnych, a kończąc na najbardziej nowoczesnych. Nieustająco rozwijając nasz park maszynowy wychodzimy daleko poza obręb naszej stałej produkcji, oferując Państwu wysokiej klasy usługi takie jak kratowanie, cięcie plazmowe blach, wyginanie, spawanie, obróbki termiczne itp., a również sprzedaż innych produktów jak np. sterowniki, wentylatory oraz pojemniki samowyładowcze. Oferujemy Państwu dodatkowo bardzo szeroki, a przede wszystkim profesjonalny serwis. Nasze produkty można dostać na terenie całej Polski, jako że współpracujemy z ogromną liczbą dystrybutorów. Wszystkie nasze działania są poświadczone przez wiele certyfikatów oraz nagród, przez co wchodząc z nami we współpracę mogą być Państwo pewni naszej rzetelności oraz solidności. Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOŁTON piece co »

  Bezpieczne i wielce funkcjonalne kotły centralnego ogrzewania przygotowywane poprzez przedsiębiorstwo KOŁTON szanowane są głównie za najwyższą jakość i wspaniałe wykonanie a też całkowitą automatykę oraz komfortowe sterowanie plus dokładne reagowanie na zapotrzebowanie odbiorców - zarówno w domach, jak również w użytku przemysłowym. W ofercie dostępne są kotły na miał węglowy lub węgiel lub drewno a też spalające biomasę, to znaczy trociny oraz brykiet lub odpady drewniane. Wielo- bądź jednokomorowe urządzenia górnego bądź górno-dolnego spalania bez trudu podlegają czyszczeniu. Strona internetowa firmy zawiera wszelkie szczegółowe informacje o produktach.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • AMCO INVEST Klimatyzacja warszawa montaż »

  Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Amco Invest Sp. z o.o. Oferujemy pompy ciepła, kolektory słoneczne oraz klimatyzatory. Nasze urządzenia charakteryzuje nowoczesność i oszczędność. Gwarantujemy wysoką jakość sprzętu markowych producentów. Naszym priorytetem jest dostarczanie Nabywcom profesjonalnych usług w postaci doboru, sprzedaży oraz serwisu. Angażujemy w naszej firmie tylko najlepszych specjalistów, żeby nasi klienci byli zawsze usatysfakcjonowani. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Georg Utz palety plastikowe »

  Utz Group to internacjonalne przedsiębiorstwo specjalizujące się w wytwarzaniu ekologicznych i funkcjonalnych przedmiotów użytkowych z tworzyw sztucznych. W swoim przebogatym asortymencie firma posiada między innymi palety, skrzynio-palety, tacki, najróżniejsze modele pojemników jednoczęściowych, składanych i zamykanych, a także wózki transportowe, walizki oraz inne towary plastikowe służące do przechowywania i przewozu. Wytwory Utz Group cechują się wytrzymałością i niezawodnością, a na dodatek wyprodukowane są w sposób bezpieczny dla środowiska naturalnego. Więcej wiadomości na temat prezentowanej oferty znaleźć można pod adresem

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka

Automatyka - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze