Centralne odkurzacze

Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

1 · 2 · następna strona »
 • Rekuperacja Olsztyn »

  Co to jest rekuperator?
  Rekuperator jest to centrum całego systemu wentylacji mechanicznej, dzięki której odzyskujemy ciepło.
  Zapewnia właściwą jakość higieniczną w pomieszczeniach w których został zamontowany.


  Jest urządzeniem zasilanym energią elektryczną, służącym do nawiewania i wyciągania powietrza z pomieszczeń w systemach rekuperacji. Podpięty do właściwie wykonanej instalacji wentylacyjnej, zapewnia odzysk ciepła (energii) z powietrza, co powoduje obniżenie zapotrzebowania energetycznego w budynku.
  Najważniejszą częścią rekuperatora, od której zależą wszystkie parametry odzysku ciepła, jest wymiennik ciepła umieszczony w centralnym miejscu rekuperatora.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania Śląsk Plettac Szalunki Warszawskie »

  Początki naszej firmy sięgają 1999 roku i od samego początku zajmowaliśmy się handlem detalicznym i hurtowym. Stawiając sobie wysoko zawieszoną poprzeczkę, firma nieustannie się rozbudowuje, co pozwoliło nam zaistnieć na jakże wymagającym rynku. W roku 2008 postanowiliśmy wypłynąć na szersze wody, otwierając wypożyczalnie sprzętu budowlanego. Idąc za ciosem i wbrew globalnemu kryzysowi w Lipcu 2009 roku podjęliśmy współpracę z największymi producentami i hurtowniami szalunków i rusztowań wymiarowo dostosowanych do takich systemów jak: PLETTAC, RUX, LAYHER, BAUMAN, BOSTA, ALTRAD, MJ, WARSZAWSKIE. Do kolejnych sukcesów w roku 2010 można zaliczyć otrzymanie certyfikatu Rzetelna Firma oraz przyjęcie nas do grona członków PIGR. Sukcesem bieżącego roku jest otrzymanie Rekomendacji wydanej przez Polską Izbę Gospodarczą Rusztowań oraz nawiązanie współpracy z kolejnymi producentami rusztowań i wybudowanie nowego biura obsługi klienta. Przez te wszystkie lata nauczyliśmy się iż skutecznym nośnikiem reklamy jest usatysfakcjonowany klient. W wyniku połączenia ambicji, profesjonalizmu oraz umiejętności słuchania myślimy, iż nasza oferta handlowa zaspokoi państwa oczekiwania. Jesteśmy do państwa dyspozycji oraz gotowi do rzetelnej i fachowej obsługi Nasze sztandarowe hasła to: JAKOŚC, UCZCIWOŚC, PROFESJONALIZM

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane »

  Portal budowlany o szeroko pojętych materiałach budowlanych. Aktualne cenniki wprost od producentów, dużo ciekawych informacji, aktualności i wiadomości budowlanych. Ponadto wzorniki, kolorniki, programy budowlane do pobrania, leksykon oraz porady budowlane.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kompresory »

  Wdrożyliśmy jedyną tak kompleksową ofertę kompresorów na polskim rynku. Prowadzimy sprzedaż kompresorów tłokowych, spiralnych i śrubowych. Dostępne także kompresory mobilne-przewoźne. Oferta dotyczy kompresorów nowych jak i używanych w dobrym stanie technicznym na które dajemy gwarancję. Prowadzimy także czasowy wynajem kompresorów. Wynajem kompresorów wszystkich wspomnianych typów. Wynajem kompresorów możliwy od ręki. Wynajmujemy kompresory proste w obsłudze o zróżnicowanej wydajności jednostkowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy !

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wełna mineralna »

  Na stronach witryny znajdziecie Państwo wiele praktycznych podpowiedzi odnośnie wełny mineralnej. Wskazujemy tysiące produktów wykonanych z tego materiału. Podajemy aktualne ceny, źródła pozyskania, opisy techniczne, zdjęcia i filmy z zastosowaniami.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Styropian »

  Przewodnik po rynku styropianów, polistyrenów z bogatą ofertą produktów wraz z zawsze aktualnymi cenami. Ponadto dobre zdjęcia i filmy wraz z rzetelnymi opisami pozwalającymi na wybór poszukiwanego asortymentu. W zakładce alfabet - leksykon poznacie Państwo najważniejsze definicje, w aktualnościach garść najnowszych wiadomości z rynku.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Stargard Szczeciński »

  Informacyjny portal poświęcony pompom ciepła. Dzięki portalowi dowiesz się wszystkiego na temat tego energooszczędnego urządzenia. Rozważ wszystkie plusy i minusy i przemyśl czy opłaca się wybudować pompę ciepła podczas budowy domu. Postaw na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania. Dzięki pompie ciepła zdobędziesz samodzielność finansową, energetyczną, ekonomiczną. Ponadto inwestycji dokonujesz tylko jeden raz a oszędności finansowe z inwestycji zyskujesz codziennie - przez wiele lat.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary elektryczne, pomiary ochronne »

  Witamy, wykonujemy w sposób profesjonalny standardowe i zaawansowane pomiary elektryczne, które potwierdzamy dokumentacją sporządzoną w oparciu o dedykowane oprogramowanie. Pomiary wykonujemy przy pomocy szerokiej gamy mierników i urządzeń pomiarowych posiadających zawsze aktualne certyfikaty. Wykonujemy następujące pomiary elektryczne instalacji i urządzeń elektrycznych: pomiary rezystancji izolacji, pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, pomiary rezystancji uziemień, pomiary natężenia oświetlenia, badania wyłączników różnicowo-prądowych, okresowe przeglądy instalacji elektrycznych w budynkach - pomiary elektryczne. Przeglądy instalacji powinny obejmować w szczególności:
  - szczegółowe oględziny w zakresie podanym wyżej,
  - sprawdzenia ciągłości przewodów ochrony przeciwporażeniowej,
  - czynności konserwacyjne i naprawy zapewniające poprawną pracę instalacji,
  - pomiary w zakresie i terminach określonych w instrukcji eksploatacji.
  Różnica pomiędzy oględzinami a przeglądami polega na tym, że:
  - oględziny są to obserwacje i ocena urządzeń oraz instalacji elektrycznych bez przeprowadzania pomiarów i prób, dla wielu urządzeń oględziny są podstawową czynnością w prowadzeniu prawidłowej eksploatacji,
  - przeglądy są to kompleksowe czynności diagnostyczne i konserwacyjne, odtwarzające sprawność eksploatacyjną instalacji.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • M-GEO usługi geodezyjne »

  Firma M-GEO to przedsiębiorca, prężnie działający w branży geodezyjno-kartograficznej. Dzięki zaangażowaniu posiadających wieloletnie doświadczenie fachowców mogą mieć Państwo pewność, że przyszłość ich inwestycji jest w dobrych rękach. Dla naszego klienta przygotujemy całościową obsługę geodezyjną a w szczególności wykonanie map do celów projektowych również w formie cyfrowej (wektoryzacja map), podziały oraz rozgraniczenia, wskazania granic własności. Posiadamy duże doświadczenie przy obsłudze geodezyjnej obiektów kubaturowych, drogowych oraz przemysłowych. Dysponujemy doświadczonym personelem pomiarowym oraz wysokiej klasy sprzętem pomiarowym oraz adekwatnymi urządzeniami umożliwiającymi poruszanie się na różnorodnym terenie. Zapewniamy samodzielną i terminową realizację zleceń oraz wysoką jakość wykonanych prac, które nadzorowane są przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Posiadane uprawnienia geodezyjne zezwalają nam na sprawowanie samodzielnych funkcji technicznych w branży geodezyjno-kartograficznej. Serdecznie zapraszamy do zapoznanie się z nasza bogatą ofertą.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep budowlany »

  Icmarket.pl internetowy sklep budowlany zgromadził największy w Polskim internecie wybór materiałów budowlanych. Poleca: materiały budowlane, chemię budowlaną, materiały izolacyjne oraz maszyny i urządzenia. Portal sklepowy zawiera bogatą bazę kolorników, wzorników i kalkulatorów budowlanych. Na stronie sklepu jest także aktualna lista cenników producentów materiałów budowlanych.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.libet.waw.pl »

  Jeśli aktywnie zastanawiasz się nad zakupem odpowiedniej kostki dekoracyjnej to witryna internetowa http://libet.waw.pl jest witryną z którą powinieneś się zapoznać.
  Blog ten został zbudowany z myślą o użytkownikach którzy nie są zdecydowani co do wyboru najlepszego producenta a także najlepszego typu kostki brukowej.
  Pod wyżej wyszczególniona witryną wyszukacie mnóstwo ciekawych tekstów których celem jest przedstawienie jednego z głównych przedsiębiorstw produkujących kostkę dekoracyjną którym jest Libet.
  W naszych artykułach macie także możliwość zapoznać się szczegółową charakterystyką wybranych towarów firmy Libet.
  Doskonałym pomysłem które oferuje wcześniej wyszczególniona firma jest zbudowanie tarasu techniką na sucho.
  Zaletami tej metody jest bardzo krótki czas wykonania projektu oraz zredukowanie kosztów przedsięwzięcia
  Na naszej stronie internetowej jesteście w stanie również wyszukać wiele ciekawych rad. Najlepszym przykładem jest wpis dotyczący metod pielęgnacji powierzchni kostki dekoracyjnej.
  Proste czynności pielęgnacyjne są w stanie w dużej mierze wydłużyć okres pożądanego wyglądu naszej kostki brukowej
  Do zaznajomienia się z naszym blogiem budowlanym zapraszamy internautów.

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przemysław Laszkowski szamba katowice »

  Zapraszamy na stronę internetową firmy trudniącej się wytwórstwem przydomowych zbiorników rozmaitego zastosowania. Należą do nich szamba, oczyszczalnie ścieków, studzienki, zbiorniki na gnojówkę. Przedsiębiorstwo Przemysław Laszkowski działa z powodzeniem od wielu lat, ciesząc się ogromnym uznaniem pośród klientów na obszarze całego kraju. Zdobyło je rzetelną oraz solidną realizacją zleceń, do każdego z nich podchodząc indywidualnie i cierpliwie wysłuchując wymagań zlecającego. Firma wykorzystuje sprawdzone materiały oraz nowoczesne technologie, gwarantujące jej produktom wieloletnie funkcjonowanie. Osoby, które chciałyby skorzystać z jej usług zapraszamy do zapoznania się z warunkami współpracy:

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki Żywiczne »

  Serwis poświęcony posadzkom żywicznym. Gromadzimy i udostępniamy w uporządkowanej formie informacje o producentach żywic posadzkowych, firmach prowadzących ich sprzedaż i dystrybucję, firmach zajmujących się profesjonalnym wykonawstwem posadzek żywicznych. Przedmiotem naszego zainteresowania są żywice posadzkowe: epoksydowe, poliestrowe, metakrylowe, poliuretanowe i inne używane w branży oraz aplikacje posadzkowe: cienkopowłokowe, wylewne, z wypełnieniem kwarcowym (kamienne dywany), dekoracyjne, antystatyczne (antyelektrostatyczne). Zastosowanie posadzek żywicznych w domach, mieszkaniach, halach produkcyjnych i magazynowych, biurach, pomieszczeniach użyteczności publicznej, parkingach, obiektach sportowych i wszystkich innych, w których zostały użyte materiały żywiczne. Prezentujemy opinie na temat posadzek z żywic oraz informacje związane z tą tematyką . Przekazujemy informacje dotyczące rekrutacji pracowników przez firmy z branży. Wszystko co jest związane z polskim rynkiem posadzek żywicznych stanowi przedmiot naszego zainteresowania.

  Data dodania: 26 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • wywóz śmieci Wrocław »

  EKO-LOGIS WROCŁAW: wywóz odpadów, wywóz nieczystości, wywóz śmieci, kontenery na gruz, kontenery na śmieci, kontenery na odpady. Szybko i tanio: 514-006-006. Od 2008 działamy na rynku wrocławskim. Z roku na rok rośnie rzesza naszych zadowolnych klientów. Działamy terminowo, zgodnie z przepisami. Jesteśmy elastyczni i nastawieni na jak największą satysfakcję klienta. Od stycznia 2013 w swojej ofercie posiadamy kontenery 3,5m3 - idealne do małych remontów i niewielkiej przebudowy. Zlecenia przyjmujemy przez cała dobę pod numerem 514 006 006. wywóz śmieci to nasza specjalność! . Zadzwoń już dzisiaj.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak-malowac.pl »

  Planowo dla Państwa zmajstrowaliśmy bomba portal należący do specjalizacji remontowej. U nas mnóstwo wzmianek dla miłośników majsterkowania. Jeśli poszukujesz danych na temat jak regenerować własny dom, to otwarcie zapraszamy na nasz śmiały informator - jak-malowac.pl. U nas odszukasz od groma pomocniczych materiałów przykładowo: odnawianie pułapu, farbki dachowe tanie, fasony w pokoju, błędy podczas odnawiania itd. Ten serwis tworzą prawdziwi fachowcy, którzy od lat remontują budynki i specjalnie dla Was drobiazgowo ukazują każde kolejne ruchy, które pomogą Wam pomalować lokum. Jeśli chcesz nauczyć się odświeżania z nami, to oferujemy Państwu ów poradnik remontowy.

  Data dodania: 28 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gorkan - monitoring kanałów »

  Nasza oferta to głównie inspekcja TV, czyszczenie kanalizacji, monitoring kanalizacji, kamerowanie kanalizacji, ciśnieniowe czyszczenie WUKO, wycinanie korzeni i wiele innych. Prowadzimy również sprzedaż profesjonalnych kamer do kanalizacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami. Oferujemy najniższe ceny w kraju! Dodatkowo dojazd do klienta gratis, dzięki czemu nasza oferta jest bardziej korzystna od lokalnych firm. Sprawdź!

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Geotest podsadzanie pustek »

  W branży budowlanej długoletnie doświadczenie poparte wiedzą to fundament udanych działań inżynierskich. Szczególnie dotyczy to prac o wysokim stopniu specjalizacji, jakich wykonawcą jest Zakład Robót Geologiczno-Inżynierskich Geotest. Naszą specjalizacją jest wiercenie studni głębinowych, odwodnienia, wzmacnianie podłoża, palowanie, posadowienia na palach. Sporządzamy niezbędne specyfikacje geologiczne oraz hydrologiczne. Posiadamy własny, bogaty park maszynowy. Naszymi klientami są największe polskie firmy, które doceniły naszą wiedzę i doświadczenie powierzając nam swoje strategiczne inwestycje. Szczegółową ofertę znajdą Państwo na stronie:

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pianki-budowlane.eu »

  Zachęcamy ciepło wszystkich internautów do zapoznania się z naszą nową witrynom internetową, która zawiera wiele porad remontowych:http://pianki-budowlane.eu.Portal ów jest zaprojektowany nie tylko dla laików z branży budowlanej.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi materiałami również przedsiębiorstwa budowlane oraz firmy zajmujące się aranżacją mieszkań. Baza naszych materiałów zawiera wiele ciekawych aspektów, które przedstawiają dylematy z jakimi dzisiejszy człowiek musi sobie poradzić przy budowie, kupnie swojego mieszkania,a także aranżacji pomieszczeń. Staraliśmy się aby nasze artykuły były czytelne dla każdego użytkownika, dlatego też postanowiliśmy, że nasze materiały będą przygotowywane w postaci informatorów. Dużo miejsca w naszym portalu pochłaniają teksty dotyczące oświetlenia pomieszczeń, w artykułach tych pokazujemy proste, a jednocześnie atrakcyjne projekty na odpowiednie oświetlenie do naszego domu. Uważamy że jest to niezmiernie ważnym elementem wpływającym na aktywność mieszkańców. Wszystkim internautom którzy wkraczają w etap planowania swojego domu proponujemy interesujący materiał pokazującym jak sporządzić projekt budowlany. Mamy ogromna nadzieje że nasze materiały będą wam pomocne.

  Data dodania: 28 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Chemia budowlana »

  Chemia budowlana - portal zawiera ofertę firm polskich i zagranicznych wraz z zawsze aktualnymi cenami. Dostarcza wielu informacji i praktycznych porad w zakresie chemii budowlanej. Na stronie można znaleźć również kalkulatory, galerie, filmy, i leksykon zawierający definicje pomagające zgłębić zagadnienia związane z chemią budowlaną.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci poznań »

  BiznesCenter jest serwisem promującym najbardziej wyselekcjonowane firmy w Polsce. Posiadamy najbardziej wyselekcjonowany katalog firm. Jeżeli szukasz usług remontowych, chcesz wyczyścić dywan, lub po prostu poszukujesz galerii handlowej w Twoim mieście, doskonale trafiasz. Znajdziesz u nas spis firm z każdej bardziej popularnej branży, i w każdej z tych branży polecimy Ci prawdziwych fachowców. Reklamę na naszym serwisie jest ciężko zdobyć, co podnosi jakość prezentacji. Zachęcamy do podjęcia próby dodania swojej firmy do naszego spisu! Jesteśmy jednym z niewielu serwisów efektywnie promujących dodane firmy. Wspieramy też lokalne małe przedsiębiorstwa, jednoosobowe firmy, ale także i kolosów, z którymi udało nam się nawiązać współpracę. Inwestycja firm w prezentacje, zwraca się szybciej niż można się spodziewać!

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Osprzęt elektroinstalacyjny - Elplast »

  Firma Elplast to producent osprzętu elektroinstalacyjnego z tradycjami istniejący już od 1983 roku. Firma mieści się w Łodzi, zakład produkcyjny ma w Zgierzu i obsługuje klientów z Polski i krajów ościennych. Większa część oferty producenta zbudowana jest wokół rur elektroinstalacyjnych w wielu wymiarach (od RL13 (fi 23mm) do RL50 (fi 50mm)). Obok rur oferowane są karbowane złączki (ZCL 13-50) oraz uchwyty do rur (UZ 13-50 i U 13-50) elektroinstalacyjnych. Ponadto producent oferuje puszki elektroinstalacyjne natynkowe oraz podtynkowe, kołki rozporowe i paski zatrzaskowe. Osprzęt elektroinstalacyjny firmy Elplast jest często stosowany przez instalatorów instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych (internet, telefon, telewizja i domofon). Ceny rur, złączek i uchwytów na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze