Centralne odkurzacze

Maszyny Podkategoria: Maszyny

 • Rekuperacja Olsztyn »

  Co to jest rekuperator?
  Rekuperator jest to centrum całego systemu wentylacji mechanicznej, dzięki której odzyskujemy ciepło.
  Zapewnia właściwą jakość higieniczną w pomieszczeniach w których został zamontowany.


  Jest urządzeniem zasilanym energią elektryczną, służącym do nawiewania i wyciągania powietrza z pomieszczeń w systemach rekuperacji. Podpięty do właściwie wykonanej instalacji wentylacyjnej, zapewnia odzysk ciepła (energii) z powietrza, co powoduje obniżenie zapotrzebowania energetycznego w budynku.
  Najważniejszą częścią rekuperatora, od której zależą wszystkie parametry odzysku ciepła, jest wymiennik ciepła umieszczony w centralnym miejscu rekuperatora.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Części do maszyn budowlanych »

  ATL Kompleksowa Obsługa Maszyn Budowlanych to przedsiębiorstwo działające na polskim rynku od 5 lat. Nasza specjalizacja to części do maszyn budowlanych. Sprzedajemy wysokiej jakości oryginalne części, ale także zamienniki poszczególnych produktów. Obsługujemy duży zakres producentów sprzętu budowlanego: Schaeff, Atlas, Doosan, Terex, Fermec, Benford, Fuchs. Przywrócimy do prawidłowej funkcjonalności następujące maszyny budowlane: wozidła, minikoparki, koparki, ładowarki, dźwigi samochodowe. Marka, w której mamy największe doświadczenie to części Atlas. Cechy naszej firmy to fachowa obsługa, dobre ceny oraz szybkie terminy dostaw. Pomożemy również w skompletowaniu dokumentacji technicznej. Oryginalne części do maszyn budowlanych to cała nasze oferta. Chcielibyśmy zainteresować Państwa także tematem jak gąsienic gumowych i grotów do młotów hydraulicznych. Europejskie pochodzenie tych podzespołów zapewnia najwyższe standardy produkcji, dzięki temu możemy oferować sprawdzony produkt. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie gastronomii »

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą sprzętu gastronomicznego oraz produktów niezbędnych w profesjonalnej gastronomii.Pakowarki próżniowe to głównie system konserwacji żywności surowej, półproduktów albo wyrobów gotowych polegający na usunięciu powietrza z pojemnika w którym znajduje się bardzo często w specjalnej folii albo worka przeznaczonego do pakowania próżniowego. Brak tlenu uniemożliwia, albo znacznie opóźnia pogorszenie jakości żywności spowodowanej bakteriami tlenowymi, tym samym przygotowanie produkty mogą dłużej pozostać zamrożone. Pakowanie próżniowe pozwala znacznie zwiększyć kontrolę nad zapasami, a także co przygotowywać na przykład gotować produkty w dużo niższych temperaturach. Rozwiązania technologiczne stosowane w ekspresach gastronomicznych linii Futurmat należą do jednych z najnowocześniejszych na świecie. Wynikiem stosowania tych rozwiązań jest doskonała kawa espresso - smaczna, gęsta, intensywna a zarazem delikatna, na powierzchni której znajduje się crema. Ostatnia linia ekspresów Rimini, odznacza się tymi samymi, sprawdzonymi cechami konstrukcyjnymi co wszystkie ekspresy Quality Espresso.Piece konwekcyjno parowe są najbardziej istotnym urządzeniem w profesjonalnej gastronomii. Dzięki szeregu sposobów jakie daje nam to urządzenie mamy możliwość przygotowania wielu przeróżnych wspaniałych i niesamowicie smacznych potraw gotowanych na parze, pieczeni, ciast oraz praktycznie każdej potrawy która potrzebuje ciepła. Na rynku jest bardzo dużo pieców konwekcyjno parowych droższe i tańsze, lepsze i gorsze. Najbardziej istotne to znaleźć optymalne rozwiązanie najbardziej zbliżone do naszych potrzeb. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować ofertę na urządzenie każdego typu i każdego producenta.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wciągarki i wciągniki ABUS »

  ABUS z siedzibą w Gummersbach (Niemcy) specjalizuje się w opracowaniu i wytwarzaniu standardowych systemów dźwignicowych najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjności cen. Suwnice ABUS używane są nie tylko w branżach zazwyczaj kojarzonych z dźwignicami (przemyśle maszynowym, samochodowym, lotniczym, spożywczym, tworzyw sztucznych etc) ale również w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw (dźwignice lekkie). Oferujemy szeroki wachlarz produktów: od wciągnika łańcuchowego o udźwigu od 80 kg poprzez lekki system dźwignicowy HB do suwnicy pomostowej potrafiącej przenosić studwudziestotonowe ciężary. Szeroki wybór akcesoriów i komponentów. Pełna obsługa: plan rozmieszczenia urządzeń na hali, transport, montaż, asysta przy odbiorze UDT, serwis gwarancyjny (i pogwarancyjny), przeglądy okresowe, modernizacja. Sprawdź nas, omiń pośredników - partnerów i dilerów.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy automatyki i systemy wagowe »

  Akces Automatyka to przedsiębiorstwo ze sporym doświadczeniem. Nasza firma zaopatruje duże oraz małe betoniarnie w systemy automatyki. Nasze nowoczesne rozwiązania sterowania betoniarnią doskonalą pracę betoniarni. Automatyka przemysłowa, którą oferujemy jest bardzo pomocna podczas zmianach procesu produkcyjnego. W skład naszej oferty wchodzi także systemy wagowe oraz zajęcie się przebudową wag mechanicznych na elektroniczne. Dzięki systemom naważania można modernizację prowadzić etapami.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • TokFrez »

  Zajmujemy się naprawą, sprzedażą, generalnym remontem maszyn budowlanych oraz produkcją osprzętu do tych maszyn. Produkujemy łyżki skarpowe, łyżki do kopania, łyżki do koparko-ładowarek i wszelkie inne łyżki koparkowe o dowolnym kształcie i przeznaczeniu oraz wysięgi LONG REACH, które można dopasować do każdego rodzaju koparki. Wykonujemy także przedłużenie wysięgu do koparek. Remontujemy i regenerujemy pompy zębate, pompy łopatkowe, pompy tłoczkowe, rozdzielacze jak również skrzynie biegów, mechanizmy skrętu, kolumny obrotu, silniki spalinowe i silniki hydrauliczne. Firma posiada mobilny serwis pozwalający na szybkie i sprawne naprawy w terenie i wykonywanie usług gwarancyjnych.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Maszyny

Maszyny - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze