Centralne odkurzacze

Akcesoria zoologiczne Podkategoria: Akcesoria zoologiczne

 • Rekuperacja Olsztyn »

  Co to jest rekuperator?
  Rekuperator jest to centrum całego systemu wentylacji mechanicznej, dzięki której odzyskujemy ciepło.
  Zapewnia właściwą jakość higieniczną w pomieszczeniach w których został zamontowany.


  Jest urządzeniem zasilanym energią elektryczną, służącym do nawiewania i wyciągania powietrza z pomieszczeń w systemach rekuperacji. Podpięty do właściwie wykonanej instalacji wentylacyjnej, zapewnia odzysk ciepła (energii) z powietrza, co powoduje obniżenie zapotrzebowania energetycznego w budynku.
  Najważniejszą częścią rekuperatora, od której zależą wszystkie parametry odzysku ciepła, jest wymiennik ciepła umieszczony w centralnym miejscu rekuperatora.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia odzieży »

  GD Poland Investments sp. z o.o. czyli Chińskie Centrum Handlowe to miejsce, gdzie mogą Państwo nabyć produkty pochodzące z azjatyckich rejonów wprost od bezpośrednich producentów. Naszą działalność zapoczątkowaliśmy w 1994 roku i na dzień dzisiejszy jesteśmy jednym z największych centrów tego typu w Europie środkowo-wschodniej. Ażeby zagwarantować przyjemny pobyt oraz korzystne zakupy, na naszym 40-hektarowym terenie mieszczą się nie tylko ogromne hale handlowe, ale również magazyny, punkty gastronomiczne i usługowe, a także hotel dla przedstawicieli firm wynajmujących pawilony. Zawierzyło nam już tysiące klientów indywidualnych i hurtowych, a my cały czas poszerzamy swój asortyment i obniżamy ceny. Pragniemy dać możliwość każdemu Polakowi o przeciętnej płacy zyskać ciekawy i przystępny asortyment różnorodnych produktów. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Akcesoria zoologiczne

Akcesoria zoologiczne - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze