Centralne odkurzacze

Strony związane z hasłem 'Adwokat':

 • Adam Bernau kancelaria adwokacka »

  Trafiłeś na ten wpis a więc masz pewne powody aby szukać prawnika, adwokata, radcy prawnego. Kancelaria adwokacka adwokata Adama Bernau z siedzibą w Lublinie i obrębem działania na terenie kraju udziela wsparcia dostarczając różne rozwiązania w następujących sprawach. SPRAWY KARNE w szczególności postępowanie przygotowawcze (przedsądowe przed policją i prokuraturą), postępowanie sądowe, reprezentowanie w zakresie przestępstw karnych, w szczególności zabójstwa, nieumyślnego spowodowania śmierci, bójki, pobicia, kradzieży, włamania, oszustwa, rozboju, przywłaszczeń, niszczenia mienia, zaboru pojazdu, wypadków komunikacyjnych, fałszerstwa, paserstwa, gróźb, innych. SPRAWY CYWILNE - być może chcesz rozwiązać sytuację stanu prawnego nieruchomości, dotycząca eksmisji, umów, spadkobrania. Sprawy PRACOWNICZE - stosunek pracy i jego ustanie. Prawo ADMINISTRACYJNE - dotyczące działalności organów administracji publicznej (państwowej i samorządowej), odwołań od decyzji. Sprawy MAJĄTKOWE - podział majątku, zniesienie współwłasności, dziedziczenie, podatek od spadku i darowizn, podatek z dochodów z nieujawnionych źródeł. Może masz sprawę o zapłatę lub chcesz wyegzekwować pewną należność. Sprawy RODZINNE - rozwód, separacja, alimentów na dzieci i na rozwiedzionego współmałżonka (ustalenia, podwyższenia, obniżenia, wygaśnięcia obowiązku alimentacyjnego), opieki, kurateli, ustalenia i zmiana kontaktów z dziećmi, ustalenia miejsca pobytu małoletniego. Sprawy KONSUMENCKIE. Przeszukanie internetu nie zastąpi bezpośredniej rozmowy z prawnikiem, tak samo jak nie zastąpi wizyty u lekarza. Jeżeli masz problem prawny – idź do prawnika. Zapraszamy. Lublin tel. 500-506-506

  Data dodania: 21 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Sankowski w Warszawie- rozwody, sprawy karne, odszkodowania. »

  Kancelaria Adwokacka Sankowski świadczy pomoc prawną klientom indywidualnym i przedsiębiorstwom.
  Dzięki zdobytemu doświadczeniu w stosowaniu prawa w praktyce oferujemy Państwu pomoc w szybkim i skutecznym przeprowadzeniu spraw.

  W swojej działalności opieramy się na trzech podstawowych zasadach: skuteczność, rzetelność i zaufanie.

  Specjalizujemy się między innymi w prawie cywilnym, karnym,administracyjnym, jak również prawie karnym-gospodarczym, obsłudze prawnej przedsiębiorstw, odszkodowaniach, ochronie dóbr osobistych i sprawach spadkowych.

  Pomoc prawną świadczymy również w języku angielskim oraz dysponujemy możliwością skorzystania z pomocy tłumaczy innych języków obcych.

  Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą

  www.kancelaria2004.pl

  Data dodania: 03 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Henryk Narkun »

  Zakres spraw jakimi się zajmujemy:sprawy gospodarcze (w szczególności tryb nakazowy i upominawczy, sprawy związane z prawem spółek handlowych),sprawy cywilne (w szczególności z zakresu odszkodowań z OC, AC i innych oraz sprawy spadkowe, w tym dział spadku a także zasiedzenie, służebność przesyłu)sprawy administracyjne i podatkowe (WSA, NSA)prawo bankowe (15 letnia praktyka),prawo karne w tym karne skarbowe i wykonawcze (dozór elektroniczny),postępowania zabezpieczające i egzekucyjne.Kancelaria współpracuje z dwoma polskimi firmami windykacyjnymi, co umożliwia prowadzenie egzekucji w trybie pozasądowym.Kancelaria współpracuje z kancelarią prawniczą z Dusseldorfu, w tym w zakresie spraw związanych ze szkodami samochodowymi (OC, AC) na terenie Niemiec i Polski.Ponadto Kancelaria oferuje pomoc prawną osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym w języku angielskim i niemieckim, w tym w sprawach związanych z dochodzeniem należności oraz prawie nieruchomości i sprawach gospodarczych.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie powypadkowe »

  Dziś, prawo stwarza nam możliwość do zdobycia odszkodowań za wiele różnych zdarzeń. Jedne z nich są wyjątkowo niespodziewane, inne natomiast bardzo oczywiste. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę że nie każde odszkodowanie jest tak proste do uzyskania jak powszechnie się mówi. Jeśli więc posiadacie kłopoty z uzyskaniem któregokolwiek z nich, nasza strona jest dla Was wymarzona. Dowiecie się z niej między innymi za jakie zdarzenia otrzymamy odszkodowanie, ale również w jaki sposób skutecznie je uzyskać. Pojedyncze nich wymagają pomocy adwokata albo też radcy prawnego, natomiast inne można zdobyć całkiem samemu. Zachęcamy gorąco na naszego bloga, na którym uzyskacie wszelkie niezbędne wiadomości.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Wrocław »

  Jeśli szukasz pomocy prawnej najłatwiej zaczynać od internetu. Kancelaria Prawna Wrocław wspomaga w problemach prawniczych osoby fizyczne, z okolic województwa dolnośląskiego. Prowadzimy sprawy o rozwód, podział majątku, odszkodowania, a także udzielamy porad prawnych związanych z prawem karnym, administracyjnym, energetycznym. Specjalizujemy się w usłudze o nazwie rejestracja spółki z o.o. Specjalizujemy się w usługach świadczonych na rzecz przedsiębiorstw działających w formie spółki akcyjnej lub spółki jawnej. Dużo więcej informacji o naszej działalności odnajdziesz na naszej stronie internetowej - zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Orzecznictwo Sądów »

  Nowatorski serwis prezentujący krótki artykuły stanowiące komentarz istotnych orzeczeń wydawanych przez Sąd Najwyższy, a także Sądy powszechne, sąd administracyjne oraz Naczelny Sąd Administracyjny. Serwis jest przeznaczony dla każdego - nie tylko dla osób zawodowo zajmujących się prawem. Treść strony tworzona jest przez adwokata i radcę prawego, co zapewnia, że prezentowane treści są prawidłowe pod kątem merytorycznym.

  Data dodania: 08 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKACI SJS Prawo korporacyjne »

  Odpowiednia i efektywna pomoc prawna jest naszym priorytetem i celem, do jakiego dążymy, decydując się na każdą sprawę. Kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski gwarantuje Państwu nie tylko fachową poradę, ale także tajność i pełną dyskrecję. Doskonale umiemy prawo i wszystkie regulacje ustawowe, dlatego nie ma dla nas sytuacji, w których nie wiedzielibyśmy, jakie kroki należy podjąć. Najważniejsze jest dla nas poprawne czynienie naszych obowiązków i dochodzenie praworządności ściśle z prawem. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Mokotów »

  Kancelaria adwokacka Kamiński & Gawłowska to pełen energii zespół świetnych ekspertów z poszczególnych dziedzin prawa. Kancelaria zapewnia całościową obsługę prawną podmiotom gospodarczym, jednostkom samorządowym lub osobom fizycznym. Wieloletnie doświadczenie, szeroki zakres dostarczanych usług i wyjątkowe podejście do oczekiwań oraz potrzeb dowolnego Interesanta czynią Kancelarię jedną z czołowych w Warszawie. Siedziba kancelarii mieści się w Warszawie, na ul. Obrzeżnej 5. Budynek Park Projects Group. Eksperci z kancelarii Kamiński & Gawłowska zajmują się takimi dziedzinami prawa jak np.: prawo autorskie, prawo energetyczne, prawo medyczne lub prawo spadkowe. Ekspreci z Kancelarii Kamiński & Gawłowska szczycą się stworzonym szeregiem ofert praktycznych i efektywnych, gwarantując obsługę prawną na wysokim poziomie. W celu nawiązania kontaktu, należy wpisać w google następujące wyrażenia: adwokat warszawa Mokotów, kancelaria prawna Mokotów, obsługa prawna Mokotów lub radca prawny siedlce.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Online Kancelaria »

  Kancelaria Adwokacka Wrocław - Kancelaria świadczy usługi z zakresu: dochodzenia należności, sprawy cywilne, sprawy związane z wekslem, sporządzanie i analiza umów, sprawy z zakresu spółek handlowych, sprawy windykacyjne, sprawy odszkodowawcze, sprawy spadkowe, sprawy o zachowek. Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną na każdym etapie postępowania. Kancelaria prawna we Wrocławiu. Zapewniamy proste i skuteczne rozwiązania. Profesjonalna pomoc kancelarii adwokackiej z Wrocławia. Porady prawne prawnika dla klientów biznesowych i indywidualnych na terenie całej Polski oraz uzyskiwanie odszkodowań. Wspieramy Klientów w negocjacjach, opracowujemy opinie prawne oraz udzielamy porad prawnych.

  Data dodania: 13 12 2016 · szczegóły wpisu »

Centralne odkurzacze