Centralne odkurzacze

Strony związane z hasłem 'opiekunka osób starszych niemcy':

 • Opiekunka Niemcy »

  Opiekunka osób starszych – bardzo dobra praca! Kobiety, które ukończyły 40 lat i mają doświadczenie w opiece, chociażby nad członkiem rodziny mogą otrzymać atrakcyjne zatrudnienie. Zarobki sięgające 5 tysięcy złotych są osiągalne dla pań znających język niemiecki. Przyszła opiekunka osób starszych za pośrednictwem firmy Favoris może sama zdecydować o mieście, w którym podejmie zatrudnienie, płci oraz stopniu niepełnosprawności przyszłego podopiecznego. Czas trwania pobytu zależy od niej samej. Długie wyjazdy wiążą się z premiami oraz bonusami. Favoris zapewnia ubezpieczenie, całodobową opiekę koordynatora, kartę EKUZ, dokument A1, zakwaterowanie, legalne zatrudnienie, oraz bonusy i premie, w tym udział w programie lojalnościowym (praca Niemcy).

  Data dodania: 29 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Praca w opiece osób starszych w Niemczech lub jakimkolwiek innym kraju Europy to bardzo wymagające zajęcie. Jest jednocześnie bardzo opłacalne, ponieważ miesięczne zarobki w tym zawodzie u naszych zachodnich sąsiadów sięgają nawet 5 tysięcy złotych miesięcznie (Forum opiekunek osób starszych).

  O wszelkich sprawach związanych z pracą w charakterze opiekunki kobiety mogą porozmawiać ze sobą na forach internetowych im poświęconych, np. Opiekunka Radzi. Najczęściej poruszane tematy dotyczą pracy z osobami starszymi, jej specyfiki i predyspozycji, jakie powinna posiadać każda opiekunka. Kobiety bardzo często wydają także opinie firmom, z którymi wyjeżdżały do pracy w tym charakterze (Forum dla opiekunek osób starszych).

  Zgadzam się z powyższą opinią i bardzo polecam firmę. Ma niezwykle profesjonalne podejście do pracowników, nigdy nie spotkałam się tam z opryskliwością albo jakimkolwiek opóźnieniem. Panie pracujące w firmie są miłe, pieniążki zawsze zgodne i na czas. Polecam! - to przykładowa opinia opiekunki na temat jednej z obecnych na rynku agencji pośrednictwa pracy.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka Niemcy »

  Dobra praca – kierunek Niemcy! Strach o brak pracy i niskie wynagrodzenie? Spokojnie, nie grozi to osobom w wieku 40+, posiadających znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w opiece nad osobą starszą. Firma Helper24 posiada oferty pracy w Niemczech dla pogodnych, cierpliwych i troskliwych opiekunek osób starszych. Firma pozostawia opiekunkom możliwość wyboru regionu zatrudnienia, czasu trwania wyjazdu oraz stopnia niepełnosprawności podopiecznego. Agencja Helper24 (praca Niemcy) zapewnia ubezpieczenie, kartę EKUZ, dokument A1, opiekę konsultanta na terenie Niemiec, wyłącznie legalne zatrudnienie. Nie trzeba martwić się również o wyżywienie i zakwaterowanie.

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Miejscem częstych spotkań opiekunek osób starszych pracujących w Niemczech są fora dyskusyjne im poświęcone, takie jak Forum Opieki. Kobiety chętnie dyskutują z koleżankami z branży na przeróżne, interesujące je tematy.

  W trudnych chwilach, kiedy kobiety mają problemy osobiste i rodzinne lub kiedy po prostu tęsknią za domem, na forum uzyskają pocieszenie i dobre słowo od innych opiekunek, które pracują w taki sam sposób jak one. Anonimowa forma wypowiedzi na forum dodaje opiekunkom odwagi w szczerym zwierzaniu się z dręczących je spraw.

  Forum to także rozrywka – opiekunki mogą uczestniczyć w interesujących dyskusjach dotyczących np. ich przekonań religijnych i politycznych lub opowiadać sobie nawzajem o swoich sposobach na zachowanie pięknego wyglądu (Forum opiekunek osób starszych).

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka Niemcy »

  Najlepsza opiekunka to taka, którą sami byśmy wybrali Doświadczenie na stanowisku opiekunki osoby starszej oraz znajomość języka niemieckiego może zaowocować atrakcyjnym zatrudnieniem. Pronobel posiada bazę ofert pracy za Odrą. Niemieccy seniorzy poszukują pomocnych, zorganizowanych i odpowiedzialnych opiekunek osób starszych. Za Odrę można wyjechać na minimum jeden miesiąc. Czas trwania pobytu zależy od decyzji opiekunki. Wynagrodzenie na jakie może liczyć zatrudniona kobieta w wieku 40+ wynosi nawet do 5 tysięcy złotych. Na jego wysokość wpływ mają stopień znajomości języka i doświadczenie w opiece. Pronobel (praca Niemcy) ze swojej strony zapewnia ubezpieczenie, kartę EKUZ, dokument A1, zakwaterowanie, wyżywienie oraz opiekę koordynatora przez całą dobę . Dodatkowo stworzony przez agencję program lojalnościowy pozwala na dodatkowy zarobek w postaci premii oraz bonusów.

  Data dodania: 28 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Praca w opiece osób starszych w Niemczech jest bardzo intratnym zajęciem. Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą od 800 do 1300 euro miesięcznie (opieka Niemcy)! Jest to praca przede wszystkim dla kobiet będących między 40 a 50 rokiem życia.

  Niemieckie rodziny zapewniają opiekunkom, które przyjeżdżają do nich za pośrednictwem polskich agencji pośrednictwa, pracy bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie. Kobiety nie muszą więc wydawać nic z własnej kieszeni na utrzymanie się w Niemczech.

  Opiekunki mają opłacane przez agencje składki ZUS, zapewnione ubezpieczenie zdrowotne dzięki karcie EKUZ oraz całodobową opiekę koordynatora przez 7 dni w tygodniu. Dzięki niej kobiety mogą zwrócić się do pracowników agencji w każdej chwili i z każdym problemem, co daje im m.in. poczucie bezpieczeństwa (praca w Niemczech).

  Opiekunka osób starszych powinna znać język niemiecki i posiadać doświadczenie w sprawowaniu opieki nad osobami starszymi lub chorymi. Te dwie rzeczy pozwolą jej na profesjonalne zajęcie się niemieckimi seniorami.

  Data dodania: 02 01 2015 · szczegóły wpisu »

Centralne odkurzacze