Centralne odkurzacze

Strony związane z hasłem 'Postępowanie sądowe':

 • Adam Bernau kancelaria adwokacka »

  Trafiłeś na ten wpis a więc masz pewne powody aby szukać prawnika, adwokata, radcy prawnego. Kancelaria adwokacka adwokata Adama Bernau z siedzibą w Lublinie i obrębem działania na terenie kraju udziela wsparcia dostarczając różne rozwiązania w następujących sprawach. SPRAWY KARNE w szczególności postępowanie przygotowawcze (przedsądowe przed policją i prokuraturą), postępowanie sądowe, reprezentowanie w zakresie przestępstw karnych, w szczególności zabójstwa, nieumyślnego spowodowania śmierci, bójki, pobicia, kradzieży, włamania, oszustwa, rozboju, przywłaszczeń, niszczenia mienia, zaboru pojazdu, wypadków komunikacyjnych, fałszerstwa, paserstwa, gróźb, innych. SPRAWY CYWILNE - być może chcesz rozwiązać sytuację stanu prawnego nieruchomości, dotycząca eksmisji, umów, spadkobrania. Sprawy PRACOWNICZE - stosunek pracy i jego ustanie. Prawo ADMINISTRACYJNE - dotyczące działalności organów administracji publicznej (państwowej i samorządowej), odwołań od decyzji. Sprawy MAJĄTKOWE - podział majątku, zniesienie współwłasności, dziedziczenie, podatek od spadku i darowizn, podatek z dochodów z nieujawnionych źródeł. Może masz sprawę o zapłatę lub chcesz wyegzekwować pewną należność. Sprawy RODZINNE - rozwód, separacja, alimentów na dzieci i na rozwiedzionego współmałżonka (ustalenia, podwyższenia, obniżenia, wygaśnięcia obowiązku alimentacyjnego), opieki, kurateli, ustalenia i zmiana kontaktów z dziećmi, ustalenia miejsca pobytu małoletniego. Sprawy KONSUMENCKIE. Przeszukanie internetu nie zastąpi bezpośredniej rozmowy z prawnikiem, tak samo jak nie zastąpi wizyty u lekarza. Jeżeli masz problem prawny – idź do prawnika. Zapraszamy. Lublin tel. 500-506-506

  Data dodania: 21 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKACI SJS Prawo korporacyjne »

  Odpowiednia i efektywna pomoc prawna jest naszym priorytetem i celem, do jakiego dążymy, decydując się na każdą sprawę. Kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski gwarantuje Państwu nie tylko fachową poradę, ale także tajność i pełną dyskrecję. Doskonale umiemy prawo i wszystkie regulacje ustawowe, dlatego nie ma dla nas sytuacji, w których nie wiedzielibyśmy, jakie kroki należy podjąć. Najważniejsze jest dla nas poprawne czynienie naszych obowiązków i dochodzenie praworządności ściśle z prawem. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela »

  Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela - strona poświęcona tematyce Odwołaniu od decyzji Ubezpieczyciela. Znajdziesz tu wzory odwołań od decyzji Ubezpieczyciela. Dowiesz się jak nadpisać Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela oraz jak je prawidłowo nadać. Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela (generator). Napisz swoje odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela. Stwórz swoje odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela. Skuteczne odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela.Ciekawy blog o tym jak skutecznie pisać odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Na stronie dostępne są wzory, jak napisać skuteczne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Blog, postępowanie likwidacyjne, postępowanie sądowe.Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela wzór. Wzór odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Skuteczne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Odwołania od decyzji ubezpieczyciela. PDF DOC DOCX RTF.

  Data dodania: 13 12 2016 · szczegóły wpisu »

Centralne odkurzacze