Centralne odkurzacze

Strony związane z hasłem 'szkolenia':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Projektanci Kariery »

  Projektanci kariery to portal ofert pracy i szkoleń zebranych w jednym miejscu. Pracodawcy i firmy szkoleniowe mogą umieść za darmo ofertę szkoleń lub ofertę pracy i skorzystać z specjalnego panelu do rekrutacji kandydatów na szkolenia i pracowników. Możesz mieć małe biuro w jednym miejscu i skrócić swój czas pracy. Zarejestrowały się u nas talenty z kraju i zagranicy. Kandydatom pomożemy napisać poprawne CV i list motywacyjny także podpowiemy jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej. Posiadamy oferty pracy z pup, wup, eures oraz zamieszczonych poprzez agencje pracy oraz przedsiębiorców z województwa opolskiego, śląskiego oraz dolnośląskiego. Najczęstsze oferty pracy z zagranicy to oferty pracy z Holandii, Belgii, Norwegii, Niemiec, Włoch oraz Austrii. Na stronie www.projektancikariery.pl zamieszczone są ciekawe informacje z rynku pracy, badania rynku oraz blog www.pracaszkolenia.pl. Miasta, z których mamy oferty pracy: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Głogów, Zielona Góra, Opole, Katowice, Gliwice, Bytom, Zabrze, Rybnik, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż preparatów farmaceutycznych. »

  North- Pharma powstała w związku z odwiecznym i rosnącym zapotrzebowaniem na wymianę informacji w rynku farmaceutycznym. Ważnym ogniwem dzięki któremu rynek ten funkcjonuje jest wymiana informacji pomiędzy sektorem produkcyjnym, leczniczym i sprzedażowym hurtowym oraz detalicznym. North-Pharma jest właśnie tym ogniwem łaczącym w całość rynek farmaceutyczny! Wiadomym mechanizmem rynku jest dotarcie do potrzeb medycznych pacjentów przez odpowiednią i sprawna wymianę informacji pomiędzy wszystkimi elementami łańcucha farmaceutycznego. North Pharma wychodzi naprzeciw tym potrzebom! Dbamy o odpowiednią wiedzę lekarzy i farmaceutów na temat pojawiających się produktów medycznych i ich właściwościach, docieramy z informacją do pacjentów uświadamiając im możliwości leczenia, na potrzeby firm produkcyjnych i dystrybucyjnych sektora farmaceutycznego przekazujemy odpowiednie informacje. Informacje jakże ważne dla zdrowia Ludzi!
  Zajmujemy się kompleksową wyminą informacji, promocją i sprzedażą preparatów na rynku produktów medycznych- innymi słowy: wprowadzamy preparaty na rynek farmaceutyczny.
  Jakimi drogami osiągamy cel...

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hotele na mazurach »

  Strona www.wypoczynek4you.pl Gromadzi oferty noclegów hoteli a także pensjonatów oraz domków i campingów. Szeroka oferta noclegowa. Profesjonalne usługi oraz aktywna rekreacja to cechy większości hoteli naszego serwisu. Atrakcje takie jak jazda konno, zimowiska, wczasy na jeziorem. Zapraszamy do zapoznania się z oferta. Dbamy o atrakcyjne ceny wypoczynku. Najlepsza reklam hoteli. Promocje cenowe na pobyty pakietowe. Szkolenia oraz konferencje. Miejsca dla imprez integracyjnych.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Numizmatyk trzyzyczenia.com.pl »

  Internetowy sklep numizmatyczny, ogłoszenia lokalne. Jesteś fryzjerem, iluzjonistą, kosmetyczką i również dojeżdżasz do Klientów? Zajmujesz się nagłaśnianiem imprez? Pozujesz? Malujesz? Fotografujesz? Masz do pożyczenia ‘mixer’? Tworzysz coś kreatywnego? Chcesz wypromować swój zespół lub swoje artystyczne dzieła? Chcesz się rozreklamować i przy tym zacząć zarabiać na swojej pasji? Dodaj swoją usługę, firmę, sklep stacjonarny/internetowy, stowarzyszenie, instytucję do naszej bazy! Katalog kreatywnych firm i usług. Dla ludzi o ludziach z pasją!

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cognity »

  Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą. Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte na terenie całej Polski. Dostarczamy wysokiej jakości usługi szkoleniowe, które integrują wiedzę oraz praktyczne zastosowania. Prowadzimy specjalistyczne szkolenia i konsultacje na różnych poziomach zaawansowania z następujących obszarów: Aplikacje biurowe (Excel zaawansowany, Excel podstawowy, Power Point, Word zaawansowany, VBA, Excel w analizach sprzedaży, Excel w analizach danych, Excel dla finansistów i księgowych, Prowadzenie prezentacji, Outlook i zarządzanie czasem) Grafika komputerowa, tworzenie stron WWW, projektów multimedialnych Dostarczamy Klientom wysokiej jakości usługi szkoleniowe, które integrują wiedzę oraz praktyczne zastosowania, pozwalające odnieść Klientom sukces zawodowy. Nasze szkolenia są prowadzone w formule warsztatowej, angażując wszystkich uczestników. Polecamy szkolenia dedykowane idealnie dopasowane do wymogów, kultury organizacyjnej i potrzeb firmy pozwalające rozwiązywać realne zadania merytoryczne i organizacyjne przy jednoczesnym zapewnieniu całkowitej poufności przekazanych informacji, Na życzenie Klienta opracowujemy indywidualne programy szkoleń komputerowych dostosowane do potrzeb firmy. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zespół Cognity Szkolenia mail: biuro@cognity.pl tel.: 12 421 87 54 www.cognity.pl

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarabiaj przez internet »

  Jak zarabiać w sieci? Uruchom swój automatyczny system marketingowy w internecie. Wykorzystaj nowoczesne narzędzia internetowe, takie jak blog, autoresponder, hosting, video marketing, pokój konferencyjny, do stworzenia stale rosnącego źródła zarobku w sieci. Jak to zrobić? Wykorzystaj informacje i szkolenia umieszczone na blogu. Pokażę Ci jak od podstaw stworzyć system dochodu w internecie. E biznes to fajny sposób na zarabianie w internecie, a zarobki zarabiane w internecie są całkiem możliwe.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • ISO 27001 »

  System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001 yosta opracowanz na podstawie brytyjskiego standardu BS 7799-2.Dzięki kompleksowemu charakterowi normy, zapewnia ona prawidłową ochronę danych we wszystkich obszarach.Wdroenie systemu ISO 27001 zalecane jest przede wszystkim w ogranizacjach, zajmujących się przetwarzaniem informacji publicznych.Dzięki wdrożeniu systemu ISO 27001 przedsoębiorstwo może uniknąć strat związanych z wyciekiem istotnych danych. Postadanie ISO 27001 przynosi także dodatkowe punkty w przetargach, a także wpływa na wzrost zaufania do przedsiębiorstwa wśród klientów.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Schody drewniane. »

  Od wielu lat zajmujemy sie drewnem. Od pokoleń nasz firma rodzinna nabiera doświadczenia w pracy z drewnem. Bliskość wielkich obszarów leśnych wpłynęła na nasze losy. Od pokoleń wykonujemy drzwi, schody, meble z drewna dębowego, grabowego, lipowego. W naszym zakładzie drzewo leżakuje, odpowiednią długość czasu. Nie przyspieszamy procesu w komorach suszących. Ostatnimi czasy nasz park maszynowy wzbogacił się o nowoczesne urządzenia, najlepszych firm europejskich i japońskich. Rokrocznie nasz personel odbywają szkolenia u producenta. Nasz dział projektowa wprowadza na rynek ciekawe wzornictwo, ale nie zapominamy o "zachciankach" naszych klientów. Nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością wykonania i estetyką wykończenia.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podpis elektroniczny w 10 min. u klienta »

  Ogólnopolska Obsługa Informatyczna. W miastach partnerskich czas reakcji nawet 30 min.Podpis elektroniczny w 10 min. u klienta. Elektroniczna archiwizacja dokumentów. Co możemy zrobić dla Ciebie? szkolenia oraz pomoc zdalna dla użytkowników na zasadzie Helpdesku, archiwizacja i backup danych, inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania, monitorowanie legalności, serwis sprzętu i oprogramowania, opieka nad systemami Windows, Linux, usługi zdalnego dostępu VPN, projektowanie i utrzymanie sieci LAN, administracja bazami danych, kompleksowa opieka nad stacjami roboczymi, zarządzanie bezpieczeństwem sieciowym oraz bezpieczeństwem danych.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Świat Języków Obcych Time »

  Nieważne, czy Twoje dziecko ma 3, 10, 18 lat, czy może zdaje w tym roku maturę. A może musisz nauczyć się języka aby dostać lepszą pracę, lub wyjechać za granicę? Doskonale trafiłeś! Szkoła Time prowadzi kursy językowe dla każdej grupy wiekowej i na wszystkich poziomach zaawansowania. Kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych, kursy egzaminacyjne oraz szkolenia językowe dla firm. W naszej ofercie aż 6 języków: język angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański i rosyjski. To co nas wyróżnia to kameralne 4-8 osobowe grupy i wysoce wykwalifikowani lektorzy. Zapraszamy do naszych oddziałów na terenie Bielska-Białej i Bystrej.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego »

  SAFEGROUPŚwiadczymy usługi szkoleniowe, doradcze oraz wdrożeniowe. Naszym zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa w firmach. Zajmujemy sie profesjonalnym szkoleniem pracodawców, kadry kierowniczej i pracowników zatrudnionych na różnych stanowiskach. Naszym działaniem obejęte są takie miasta jak Warszawa, Lublin, Olsztyn. Naszym atutem jest konkurencyjny cennik proponowanych przez nas usług.W naszej ofercie znajdują się:Szkolenia BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego - opracowanie oraz aktualizacja procedur z zakresu BHP, P.POŻ Profesjonalnie zajmujemy się:tworzeniem wymaganej dokumentacjioceną ryzyka zawodowego prowadzeniem postępowań powypadkowych. safegroup.dbv.pl

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Salon fryzjerski w Krakowie »

  Uprzejmie zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z naszym nowym portalem, który został stworzony w celu przybliżenia problematyki związanej z fryzjerstwem, współczesnym farbowaniem oraz pielęgnacją i stylizacją włosów. Dzięki nam zapoznasz profesjonalne techniki fryzjerskie, dowiesz się jakie kosmetyki najlepiej stosować. Prezentujemy jak powinien prezentować się obecny salon fryzjerski jak dobrać wyposażenie i odpowiedni personel. Mało tego zawiadamiamy o różnego rodzaju szkoleniach, powiązanych z fryzjerstwem artystycznym. Te i inne tematy odnajdziesz na dobry-fryzjer-krakow.euSerdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie PDCA »

  Aby utrzymać dyscypline i porządek w pracy polecamy szkolenia 5s . Praktyki 5S są jednym z fundamentów tworzenia środowiska pracy sprzyjającego działaniom pro jakościowym, harmonijnej pracy i ciągłemu doskonaleniu stosunków ludzkich, co przekłada się na efektywność organizacji.Wdrożenie praktyk 5S w organizacji nie wymaga dużych nakładów. Jest to system zrozumiały, prosty, a co za tym idzie, dość łatwo akceptowany przez pracowników. Wyprowadzony porządek w krótkim czasie potrafi dać wymierne korzyści. Praca na stanowiskach staje się efektywniejsza i mniej męcząca dla pracownika.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podróży Jovi Travel »

  JOVI TRAVEL touroperator i agent turystyczny. Organizujemy wczasy, podróże, wyjazdy kitesurfing, snowkiting, nurkowanie, narty oraz snowboardEgipt, Hamata, El Gouna, Włochy, Hiszpania, Teneryfa, Fuerteventura, Hel, Portugalia - szkolenia kitesurfing, snowkiting, nurkowanie, narty, snowboard- imprezy biznesowe, wyjazdy firmowe- wycieczki szkolne, zielone szkoły- bilety lotnicze, czartery

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Mazury »

  Kiedy mamy w zamiarze wyjazd służbowy na Mazury zdecydowanie powinniśmy wejść na portal hotelu na Mazurach. Jest to bardzo przejrzysty serwis zatem nie powinniśmy mieć problemów z odnalezieniem niezbędnych informacji. I z całą pewnością będą nas ciekawić tego typu kwestie jak szkolenia na Mazurach, a może i Boże Narodzenie. Wszystkie te rzeczy hotel proponuje i szczegółowe informacje na ten temat zdobędziemy na wspomnianej stronie. Przejrzymy tam też bardzo bogatą galerię zdjęć, zatem już na wstępie będziemy wiedzieli czego możemy oczekiwać po przybyciu do hotelu, a jest to bardzo istotne.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale szkoleniowe Kraków »

  Oferujemy Państwu w pełni wyposażoną salę szkoleniową, z możliwością aranżacji jako sala komputerowa. Zapewniamy szeroki wachlarz oferowanych usług oraz atrakcyjne ceny wynajmu. Nasza sala mieszczącą się na Kazimierzu, w zabytkowej dzielnicy Krakowa, to idealne miejsce na profesjonalne szkolenia, warsztaty, spotkania, rekrutacje, kursy komputerowe. Sala szkoleniowa: Powierzchnia oferowanej sali szkoleniowej wynosi ok. 30m2. Sala wyposażona jest w 12 biurek, które można zestawiać w dogodnym dla Państwa układzie.. W cenie najmu oferujemy: projektor multimedialny o jasności 2700 ANSI tablica suchościeralna i/lub flipchart dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu. Cennik 30 zł/ 1 godzina (60 min) 220 zł/ 8 godzin Sala komputerowa: Powierzchnia oferowanej sali szkoleniowej wynosi ok. 30m2.Na wyposażenie sali składa się: 12 laptopów 2 GB RAM, ekrany 14.1'' projektor multimedialny o jasności 2700 ANSI tablica suchościeralna i/lub flipchart dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu biurka można zestawiać w dogodnym dla Państwa układzie Cennik 60 zł/ 1 godzina (60 min) 410 zł/ 8 godzin W październiku Sala komputerowa tylko 350 zł za 8 godzin !!! Zapraszamy do kontaktu: Sala szkoleniowa do wynajęcia sala komputerowa do wynajęcia ul. Skawińska 22/12 Kraków - Kazimierz Mobile: 533 986 633 Tel.: 12 421 87 54 e-mail: biuro@sala-szkoleniowa.krakow.pl www.sala-szkoleniowa.krakow.pl

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonlane Szkolenia oraz Kursy z Uwodzenia i Podrywania. »

  Szanowni Państwo, Wyższa Szkoła Uwodzenia dysponuje opinią sławnej i najstarszej szkoły manipulacji w kraju. Prawdą jest, że zatrudnia wyłącznie profesjonalną kadrę szkoleniową ekspertów z znacznym doświadczeniem. Nasza szkoła współpracuje z wieloma znanymi osobowościami publicznymi, które dysponują możliwością kontaktów międzynarodowych na arenie biznesowo-politycznej. Instytucja zatrudnia wybitnych trenerów, coachów, dydaktyków i doświadczonych fachowców, głównie psycholodzy, socjolodzy, trenerzy motywacji, rozwoju osobistego, komunikacji interpersonalnych, trenerzy NLP i NLS. Szkoła zapewnia szkolenia z uwodzenia, nieobce są nam zagadnienia takie jak: sztuka uwodzenia, podrywanie kobiet, rozwój wewnętrzny, motywacja, wywieranie wpływu, perswazja, kłamstwo. Gwarantujemy dostęp do profesjonalnych kursów, które naszym kursantom dostarczają praktyczną wiedzę z zakresu: metody podrywania, metody motywacji, sposoby perswazji.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ulotki, gazetki promocyjne »

  Polskaulotka.pl to największa i najlepsza wyszukiwarka promocji, super ofert jakie możesz znaleźć w sklepach na terenie całej Polski. Tu znajdziesz zawsze aktualne ulotki reklamowe, oferty promocyjne, katalogi i gazetki sklepów z najróżniejszych branż z każdego województwa polskiego. Odnajdziesz wszystko czego potrzebujesz w najlepszej i najniższej cenie. Dodatkowo odnajdziesz informacje gdzie i kiedy dana promocja się odbywa. Dzięki nam masz 24 godzinny dostęp do przeglądu na bieżąco niskich ceny na produkty z branż takich jak gastronomia, agd, rtv, sklepy dla dzieci, oferty marketów czy dyskontów i supermarketów oraz kosmetyki, z drogerii, perfumerii. Produkty takie jak odzież, spodnie, piękną sukienkę czy buty w rozsądnej niskiej i bardzo promocyjnej cenie znajdziesz za pomocą tylko kilku kliknięć. To naprawdę proste. Sprawdź sam jakie to proste!

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy it »

  Serdecznie zapraszamy na http://www.it-szkolenia.eu, w celu zaznajomienia sie z naszą nadzwyczajna propozycją szkoleniową. Oferujemy kursy it, szkolenia efs, szkolenia microsoft i sporo innych. Jesteśmy renomowanym i najstarszym ośrodkiem szkoleniowym w naszym kraju. Prowadzimy wysokiej jakości szkolenia informatyczne, dla różnorodnego gatunku przedsiębiorstw. Dysponujemy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą nauczycieli, która przeszkoliła już górę fachowców w naszym kraju. Wykonujemy kursy na zlecenie i zawsze trafiamy do specjalnych potrzeb danego klienta. Oferujemy również wsparcie it dla wszystkich naszych klientów, z nami zawsze masz pewność że podczas kompetentnej konsultacji, rozwiejemy wszelkie twoje niepewności.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia efs »

  Blog informatyczny demonstrowany tutaj przez nas przedstawia kursy IT oraz szkolenia efs. Wynajdziecie tu wiele ciekawych wiadomości o tym jakie wartości przynoszą ze sobą szkolenia IT oraz czym są szkolenia efs. Www.korepetycjelublin.com.pl jest stroną, której zamysłem jest przekazywanie informacji z świata IT. W umieszczonych tekstach znajdziecie dane na temat przydatnych certyfikatów jednostki Microsoft. Kursy oprogramowania biurowego lub też szkolenia Microsoft z kategorii administrowania serwerami to poniektóre spośród opisywanych przez nas kursów z branży IT. Natraficie tu też firmy zajmujące się organizacją i przeprowadzaniem tego rodzaju kursów. Przykłady szkoleń, które staramy się jak najrzetelniej wam opisać, selekcjonujemy z szerokiej listy certyfikowanych szkoleń. Nasi czytelnicy są zadowoleni z naszych usług, ponieważ oferujemy tylko te najciekawsze propozycje. Przystąp do licznej wspólnoty niniejszego portalu informatycznego i już teraz przestudiuj całą dostępną tu ofertę. Otwarcie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Centralne odkurzacze