Centralne odkurzacze

Strony związane z hasłem 'szkolenia':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Projektanci Kariery »

  Projektanci kariery to portal ofert pracy i szkoleń zebranych w jednym miejscu. Pracodawcy i firmy szkoleniowe mogą umieść za darmo ofertę szkoleń lub ofertę pracy i skorzystać z specjalnego panelu do rekrutacji kandydatów na szkolenia i pracowników. Możesz mieć małe biuro w jednym miejscu i skrócić swój czas pracy. Zarejestrowały się u nas talenty z kraju i zagranicy. Kandydatom pomożemy napisać poprawne CV i list motywacyjny także podpowiemy jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej. Posiadamy oferty pracy z pup, wup, eures oraz zamieszczonych poprzez agencje pracy oraz przedsiębiorców z województwa opolskiego, śląskiego oraz dolnośląskiego. Najczęstsze oferty pracy z zagranicy to oferty pracy z Holandii, Belgii, Norwegii, Niemiec, Włoch oraz Austrii. Na stronie www.projektancikariery.pl zamieszczone są ciekawe informacje z rynku pracy, badania rynku oraz blog www.pracaszkolenia.pl. Miasta, z których mamy oferty pracy: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Głogów, Zielona Góra, Opole, Katowice, Gliwice, Bytom, Zabrze, Rybnik, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż preparatów farmaceutycznych. »

  North- Pharma powstała w związku z odwiecznym i rosnącym zapotrzebowaniem na wymianę informacji w rynku farmaceutycznym. Ważnym ogniwem dzięki któremu rynek ten funkcjonuje jest wymiana informacji pomiędzy sektorem produkcyjnym, leczniczym i sprzedażowym hurtowym oraz detalicznym. North-Pharma jest właśnie tym ogniwem łaczącym w całość rynek farmaceutyczny! Wiadomym mechanizmem rynku jest dotarcie do potrzeb medycznych pacjentów przez odpowiednią i sprawna wymianę informacji pomiędzy wszystkimi elementami łańcucha farmaceutycznego. North Pharma wychodzi naprzeciw tym potrzebom! Dbamy o odpowiednią wiedzę lekarzy i farmaceutów na temat pojawiających się produktów medycznych i ich właściwościach, docieramy z informacją do pacjentów uświadamiając im możliwości leczenia, na potrzeby firm produkcyjnych i dystrybucyjnych sektora farmaceutycznego przekazujemy odpowiednie informacje. Informacje jakże ważne dla zdrowia Ludzi!
  Zajmujemy się kompleksową wyminą informacji, promocją i sprzedażą preparatów na rynku produktów medycznych- innymi słowy: wprowadzamy preparaty na rynek farmaceutyczny.
  Jakimi drogami osiągamy cel...

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hotele na mazurach »

  Strona www.wypoczynek4you.pl Gromadzi oferty noclegów hoteli a także pensjonatów oraz domków i campingów. Szeroka oferta noclegowa. Profesjonalne usługi oraz aktywna rekreacja to cechy większości hoteli naszego serwisu. Atrakcje takie jak jazda konno, zimowiska, wczasy na jeziorem. Zapraszamy do zapoznania się z oferta. Dbamy o atrakcyjne ceny wypoczynku. Najlepsza reklam hoteli. Promocje cenowe na pobyty pakietowe. Szkolenia oraz konferencje. Miejsca dla imprez integracyjnych.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Numizmatyk trzyzyczenia.com.pl »

  Internetowy sklep numizmatyczny, ogłoszenia lokalne. Jesteś fryzjerem, iluzjonistą, kosmetyczką i również dojeżdżasz do Klientów? Zajmujesz się nagłaśnianiem imprez? Pozujesz? Malujesz? Fotografujesz? Masz do pożyczenia ‘mixer’? Tworzysz coś kreatywnego? Chcesz wypromować swój zespół lub swoje artystyczne dzieła? Chcesz się rozreklamować i przy tym zacząć zarabiać na swojej pasji? Dodaj swoją usługę, firmę, sklep stacjonarny/internetowy, stowarzyszenie, instytucję do naszej bazy! Katalog kreatywnych firm i usług. Dla ludzi o ludziach z pasją!

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cognity »

  Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą. Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte na terenie całej Polski. Dostarczamy wysokiej jakości usługi szkoleniowe, które integrują wiedzę oraz praktyczne zastosowania. Prowadzimy specjalistyczne szkolenia i konsultacje na różnych poziomach zaawansowania z następujących obszarów: Aplikacje biurowe (Excel zaawansowany, Excel podstawowy, Power Point, Word zaawansowany, VBA, Excel w analizach sprzedaży, Excel w analizach danych, Excel dla finansistów i księgowych, Prowadzenie prezentacji, Outlook i zarządzanie czasem) Grafika komputerowa, tworzenie stron WWW, projektów multimedialnych Dostarczamy Klientom wysokiej jakości usługi szkoleniowe, które integrują wiedzę oraz praktyczne zastosowania, pozwalające odnieść Klientom sukces zawodowy. Nasze szkolenia są prowadzone w formule warsztatowej, angażując wszystkich uczestników. Polecamy szkolenia dedykowane idealnie dopasowane do wymogów, kultury organizacyjnej i potrzeb firmy pozwalające rozwiązywać realne zadania merytoryczne i organizacyjne przy jednoczesnym zapewnieniu całkowitej poufności przekazanych informacji, Na życzenie Klienta opracowujemy indywidualne programy szkoleń komputerowych dostosowane do potrzeb firmy. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zespół Cognity Szkolenia mail: biuro@cognity.pl tel.: 12 421 87 54 www.cognity.pl

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Schody drewniane. »

  Od wielu lat zajmujemy sie drewnem. Od pokoleń nasz firma rodzinna nabiera doświadczenia w pracy z drewnem. Bliskość wielkich obszarów leśnych wpłynęła na nasze losy. Od pokoleń wykonujemy drzwi, schody, meble z drewna dębowego, grabowego, lipowego. W naszym zakładzie drzewo leżakuje, odpowiednią długość czasu. Nie przyspieszamy procesu w komorach suszących. Ostatnimi czasy nasz park maszynowy wzbogacił się o nowoczesne urządzenia, najlepszych firm europejskich i japońskich. Rokrocznie nasz personel odbywają szkolenia u producenta. Nasz dział projektowa wprowadza na rynek ciekawe wzornictwo, ale nie zapominamy o "zachciankach" naszych klientów. Nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością wykonania i estetyką wykończenia.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarabiaj przez internet »

  Jak zarabiać w sieci? Uruchom swój automatyczny system marketingowy w internecie. Wykorzystaj nowoczesne narzędzia internetowe, takie jak blog, autoresponder, hosting, video marketing, pokój konferencyjny, do stworzenia stale rosnącego źródła zarobku w sieci. Jak to zrobić? Wykorzystaj informacje i szkolenia umieszczone na blogu. Pokażę Ci jak od podstaw stworzyć system dochodu w internecie. E biznes to fajny sposób na zarabianie w internecie, a zarobki zarabiane w internecie są całkiem możliwe.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • ISO 27001 »

  System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001 yosta opracowanz na podstawie brytyjskiego standardu BS 7799-2.Dzięki kompleksowemu charakterowi normy, zapewnia ona prawidłową ochronę danych we wszystkich obszarach.Wdroenie systemu ISO 27001 zalecane jest przede wszystkim w ogranizacjach, zajmujących się przetwarzaniem informacji publicznych.Dzięki wdrożeniu systemu ISO 27001 przedsoębiorstwo może uniknąć strat związanych z wyciekiem istotnych danych. Postadanie ISO 27001 przynosi także dodatkowe punkty w przetargach, a także wpływa na wzrost zaufania do przedsiębiorstwa wśród klientów.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podpis elektroniczny w 10 min. u klienta »

  Ogólnopolska Obsługa Informatyczna. W miastach partnerskich czas reakcji nawet 30 min.Podpis elektroniczny w 10 min. u klienta. Elektroniczna archiwizacja dokumentów. Co możemy zrobić dla Ciebie? szkolenia oraz pomoc zdalna dla użytkowników na zasadzie Helpdesku, archiwizacja i backup danych, inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania, monitorowanie legalności, serwis sprzętu i oprogramowania, opieka nad systemami Windows, Linux, usługi zdalnego dostępu VPN, projektowanie i utrzymanie sieci LAN, administracja bazami danych, kompleksowa opieka nad stacjami roboczymi, zarządzanie bezpieczeństwem sieciowym oraz bezpieczeństwem danych.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Świat Języków Obcych Time »

  Nieważne, czy Twoje dziecko ma 3, 10, 18 lat, czy może zdaje w tym roku maturę. A może musisz nauczyć się języka aby dostać lepszą pracę, lub wyjechać za granicę? Doskonale trafiłeś! Szkoła Time prowadzi kursy językowe dla każdej grupy wiekowej i na wszystkich poziomach zaawansowania. Kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych, kursy egzaminacyjne oraz szkolenia językowe dla firm. W naszej ofercie aż 6 języków: język angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański i rosyjski. To co nas wyróżnia to kameralne 4-8 osobowe grupy i wysoce wykwalifikowani lektorzy. Zapraszamy do naszych oddziałów na terenie Bielska-Białej i Bystrej.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie PDCA »

  Aby utrzymać dyscypline i porządek w pracy polecamy szkolenia 5s . Praktyki 5S są jednym z fundamentów tworzenia środowiska pracy sprzyjającego działaniom pro jakościowym, harmonijnej pracy i ciągłemu doskonaleniu stosunków ludzkich, co przekłada się na efektywność organizacji.Wdrożenie praktyk 5S w organizacji nie wymaga dużych nakładów. Jest to system zrozumiały, prosty, a co za tym idzie, dość łatwo akceptowany przez pracowników. Wyprowadzony porządek w krótkim czasie potrafi dać wymierne korzyści. Praca na stanowiskach staje się efektywniejsza i mniej męcząca dla pracownika.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podróży Jovi Travel »

  JOVI TRAVEL touroperator i agent turystyczny. Organizujemy wczasy, podróże, wyjazdy kitesurfing, snowkiting, nurkowanie, narty oraz snowboardEgipt, Hamata, El Gouna, Włochy, Hiszpania, Teneryfa, Fuerteventura, Hel, Portugalia - szkolenia kitesurfing, snowkiting, nurkowanie, narty, snowboard- imprezy biznesowe, wyjazdy firmowe- wycieczki szkolne, zielone szkoły- bilety lotnicze, czartery

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego »

  SAFEGROUPŚwiadczymy usługi szkoleniowe, doradcze oraz wdrożeniowe. Naszym zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa w firmach. Zajmujemy sie profesjonalnym szkoleniem pracodawców, kadry kierowniczej i pracowników zatrudnionych na różnych stanowiskach. Naszym działaniem obejęte są takie miasta jak Warszawa, Lublin, Olsztyn. Naszym atutem jest konkurencyjny cennik proponowanych przez nas usług.W naszej ofercie znajdują się:Szkolenia BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego - opracowanie oraz aktualizacja procedur z zakresu BHP, P.POŻ Profesjonalnie zajmujemy się:tworzeniem wymaganej dokumentacjioceną ryzyka zawodowego prowadzeniem postępowań powypadkowych. safegroup.dbv.pl

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Salon fryzjerski w Krakowie »

  Uprzejmie zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z naszym nowym portalem, który został stworzony w celu przybliżenia problematyki związanej z fryzjerstwem, współczesnym farbowaniem oraz pielęgnacją i stylizacją włosów. Dzięki nam zapoznasz profesjonalne techniki fryzjerskie, dowiesz się jakie kosmetyki najlepiej stosować. Prezentujemy jak powinien prezentować się obecny salon fryzjerski jak dobrać wyposażenie i odpowiedni personel. Mało tego zawiadamiamy o różnego rodzaju szkoleniach, powiązanych z fryzjerstwem artystycznym. Te i inne tematy odnajdziesz na dobry-fryzjer-krakow.euSerdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Mazury »

  Kiedy mamy w zamiarze wyjazd służbowy na Mazury zdecydowanie powinniśmy wejść na portal hotelu na Mazurach. Jest to bardzo przejrzysty serwis zatem nie powinniśmy mieć problemów z odnalezieniem niezbędnych informacji. I z całą pewnością będą nas ciekawić tego typu kwestie jak szkolenia na Mazurach, a może i Boże Narodzenie. Wszystkie te rzeczy hotel proponuje i szczegółowe informacje na ten temat zdobędziemy na wspomnianej stronie. Przejrzymy tam też bardzo bogatą galerię zdjęć, zatem już na wstępie będziemy wiedzieli czego możemy oczekiwać po przybyciu do hotelu, a jest to bardzo istotne.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale szkoleniowe Kraków »

  Oferujemy Państwu w pełni wyposażoną salę szkoleniową, z możliwością aranżacji jako sala komputerowa. Zapewniamy szeroki wachlarz oferowanych usług oraz atrakcyjne ceny wynajmu. Nasza sala mieszczącą się na Kazimierzu, w zabytkowej dzielnicy Krakowa, to idealne miejsce na profesjonalne szkolenia, warsztaty, spotkania, rekrutacje, kursy komputerowe. Sala szkoleniowa: Powierzchnia oferowanej sali szkoleniowej wynosi ok. 30m2. Sala wyposażona jest w 12 biurek, które można zestawiać w dogodnym dla Państwa układzie.. W cenie najmu oferujemy: projektor multimedialny o jasności 2700 ANSI tablica suchościeralna i/lub flipchart dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu. Cennik 30 zł/ 1 godzina (60 min) 220 zł/ 8 godzin Sala komputerowa: Powierzchnia oferowanej sali szkoleniowej wynosi ok. 30m2.Na wyposażenie sali składa się: 12 laptopów 2 GB RAM, ekrany 14.1'' projektor multimedialny o jasności 2700 ANSI tablica suchościeralna i/lub flipchart dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu biurka można zestawiać w dogodnym dla Państwa układzie Cennik 60 zł/ 1 godzina (60 min) 410 zł/ 8 godzin W październiku Sala komputerowa tylko 350 zł za 8 godzin !!! Zapraszamy do kontaktu: Sala szkoleniowa do wynajęcia sala komputerowa do wynajęcia ul. Skawińska 22/12 Kraków - Kazimierz Mobile: 533 986 633 Tel.: 12 421 87 54 e-mail: biuro@sala-szkoleniowa.krakow.pl www.sala-szkoleniowa.krakow.pl

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy it »

  Serdecznie zapraszamy na http://www.it-szkolenia.eu, w celu zaznajomienia sie z naszą nadzwyczajna propozycją szkoleniową. Oferujemy kursy it, szkolenia efs, szkolenia microsoft i sporo innych. Jesteśmy renomowanym i najstarszym ośrodkiem szkoleniowym w naszym kraju. Prowadzimy wysokiej jakości szkolenia informatyczne, dla różnorodnego gatunku przedsiębiorstw. Dysponujemy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą nauczycieli, która przeszkoliła już górę fachowców w naszym kraju. Wykonujemy kursy na zlecenie i zawsze trafiamy do specjalnych potrzeb danego klienta. Oferujemy również wsparcie it dla wszystkich naszych klientów, z nami zawsze masz pewność że podczas kompetentnej konsultacji, rozwiejemy wszelkie twoje niepewności.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonlane Szkolenia oraz Kursy z Uwodzenia i Podrywania. »

  Szanowni Państwo, Wyższa Szkoła Uwodzenia dysponuje opinią sławnej i najstarszej szkoły manipulacji w kraju. Prawdą jest, że zatrudnia wyłącznie profesjonalną kadrę szkoleniową ekspertów z znacznym doświadczeniem. Nasza szkoła współpracuje z wieloma znanymi osobowościami publicznymi, które dysponują możliwością kontaktów międzynarodowych na arenie biznesowo-politycznej. Instytucja zatrudnia wybitnych trenerów, coachów, dydaktyków i doświadczonych fachowców, głównie psycholodzy, socjolodzy, trenerzy motywacji, rozwoju osobistego, komunikacji interpersonalnych, trenerzy NLP i NLS. Szkoła zapewnia szkolenia z uwodzenia, nieobce są nam zagadnienia takie jak: sztuka uwodzenia, podrywanie kobiet, rozwój wewnętrzny, motywacja, wywieranie wpływu, perswazja, kłamstwo. Gwarantujemy dostęp do profesjonalnych kursów, które naszym kursantom dostarczają praktyczną wiedzę z zakresu: metody podrywania, metody motywacji, sposoby perswazji.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje zajazd-beskidy.eu »

  Nasz hotel umiejscowiony jest na wyżynnym terenie w mieście Żywiec. Wiele turystów zapuszcza się do tego malowniczego miasta, żeby zwiedzić jego zabytki. Hotele Żywiec są nadzwyczaj komfortowymi noclegowniami, gdzie można wypocząć po męczącej podróży. Zajazd Beskidy charakteryzuje się również przygotowywaniem wesel a także konferencji. Dostosowane na tą rzecz aule są dowodem na to, że mamy w tym zakresie nieliche doświadczenie. Niedrogie pokoje noclegowe to nasz najmocniejszy atut. W naszym hotelu odkryjesz dodatkowo restauracje, w której wspólnie z ukochaną osobą możesz odbyć romantyczną kolację przy świecach. Sale przeznaczone pod konferencje, są w całości wyposażone w dostosowany ekwipunek do prowadzenia przemowy. Bardziej szczegółowe informacje zdołacie wypatrzyć Państwo na stronie internetowej pod adresem: http://zajazd-beskidy.eu.Także odkryjecie w tamtym miejscu informacje o różnych noclegowniach, takich jak na przykład Delicjusz w Poznaniu. Chcielibyśmy zaprosić was wszystkich na stronę Zajazdu Beskidy, gdzie już będziesz mógł/a zarezerwować dla siebie pokój czy też w przypadku nowożeńców wypożyczyć sale na wesele.

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp »

  EKOL-BHP to znacząca na rynku polskim firma usługowo doradcza specjalizująca się w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, szkoleniach pierwszej pomocy oraz wszechstronnej obsłudze jednostek z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Kursy prowadzone są zarówno metodą tradycyjną jak i w formie e-learning. W celu uzupełnienia oferty oferuje również sporządzenie oceny ryzyka zawodowego, postępowania powypadkowe, wdrażanie systemu HACCP oraz konsulting z zakresu bhp, ppoż i ochrony środowiska. Z kolei w naszym sklepie internetowym oferujemy odzież roboczą i akcesoria BHP. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń i usług.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Centralne odkurzacze