Centralne odkurzacze

Maszyny i urządzenia Podkategoria: Maszyny i urządzenia

1 · 2 · następna strona »
 • Centralne Odkurzacze »

  Centralne odkurzacze to nowoczesny, cichy i zdrowszy sposób na odkurzanie. Komfort pracy odkurzaczy centralnych przerasta klasyczne rozwiązania. Nowoczesne urządzenia tej klasy są w zasięgu ręki. Systemy centralnego odkurzania zostały zaprojektowane, aby polepszyć jakość Twojego życia. Jego działanie jest bardzo proste i opiera się na jednostce centralnej odkurzacza umiejscowionej zwykle z dala od zamieszkałej części (np.: w garażu, piwnicy, itp.) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lady chłodnicze »

  Lady chłodnicze najwyższej jakości firmy DB Raineri i Orion z królestwa lodów Włoch. Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem firm DB Raineri i Orion. Oferujemy pełną gamę produktów. Obsługę i doradztwo ekspertów. Serwis 24h w całej Polsce. Nasze witryny to pełna gama produktów do ekspozycji ciast i lodów włoskiej firmy FB, będącej niekwestionowanym liderem w swej branży na świecie - lady chłodnicze. Lady chłodnicze firmy FB pozwalają na wyjątkowo efektowną ekspozycję ciast i lodów, charakteryzują się stałymi warunkami w komorze, co pozwala na przechowywanie tzw. gór lodowych. Jakość użytych materiałów z których są wykonane witryny oraz rozwiązania technologiczne gwarantują pewność eksploatacji i niezawodność tych urządzeń.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Common Rail »

  System common rail to najlepiej rozwijająca się dziedzina motoryzacji jeśli chodzi o wtryskiwacze i pompy silnika diesla. Regeneracja wtryskiwaczy w nowych technologiach związanych z common rail jest dużo tańsza od zakupu nowych wtryskiwaczy takich jak bosch Delphi Siemens czy Denso. Dostępność części do układów bezpośredniego wtrysku paliwa powoduje dynamiczny rozwój rynku części regenerowanych dotyczy to nie tylko wtryskiwaczy i pomp ale całego układu wtrysku paliwa czyli przewodów paliwowych szyny common rail czujników, nastawników sterowników i wszystkich elementów wykonawczych układu. Bosch jest pionierem jeżeli chodzi o diagnostykę tych systemów dlatego powstaje duża siec Bosch Service, która specjalizuje się w naprawie regeneracji wtryskiwaczy i pomp common rail oraz pozostałych komponentów i podzespołów wtrysków silnika diesla. Liczne szkolenie zarówno w Polsce jak i zagranica dają duże możliwości rozwoju Bosch Service na bardzo wysokim poziomie dzięki bezpośredniemu dostępowi do dokumentacji technicznych producentów wtryskiwaczy i pomp common rail takich jak Bosch Denso Siemen Delphi. W naszej pracowni można wykonać te wszystkie naprawy elementów wtryskiwaczy i pomp z dokładnością porównywalna z nowymi elementami fabrycznie wykonywanymi na najbardziej zaawansowanych na świecie maszynach i technologii. Dużo szczegółów można na ten temat zobaczyć na stronie www.wtryskiwacz.com gdzie umieszczony jest film na którym widać dokładnie i w szczegółach regenerację i naprawę wtryskiwaczy i pomp common rail. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej firmy w Stalowej Woli na wszystkie wtryskiwacze i pompy udzielamy długich gwarancji porównywalnych z fabrycznie nowymi.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Baterie słoneczne »

  Oferujemy baterie słoneczne wysokiej jakości w dobrej cenie. Oferowane przez nas baterie słoneczne pozwolą zaoszczędzić na rachunkach za prąd i sprawią, że twój dom będzie posiadał nowoczesny system pozyskiwania darmowej i czystej energii, dzięki temu na pewno stanie się on bardziej ekologiczny. Baterie słoneczne to też niezależność., podczas awarii czy odłączeń prądu w czasie dnia. Mając własne baterie słoneczne nie będziesz już musiał się martwić o zawartość lodówki czy rwać włosy z głowy z powodu braku możliwości włączenia komputera, czy ciemności w łazience. Promienie słoneczne to najczystsza forma energii, która już teraz może zagościć w twoim domu na dobre.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do lodów »

  Witamy, przedstawiamy profesjonalne maszyny do produkcji lodów. Maszyny do produkcji i dystrybucji lodów włoskich wyposażone w stalowe pompy gwarantują uzyskanie produktu o dużej objętości i aksamitnej delikatności, a chłodzony zbiornik gwarantuje idealną temperaturę przechowywanej mieszanki lodowej. Bardzo dobra tekstura, niska temperatura i maksymalna twardość lodów, przy zachowaniu tradycji lodów rzemieślniczych i najbardziej srogich norm higieniczno-sanitarnych.Urządzenia Mantematik KEL są nowymi, rewolucyjnymi generacjami poziomych turbinowych frezerów Cattabrigi, które pozwalają na wyjątkowe wykonanie produktów - maszyny do lodów.
  Bardzo dobra tekstura, niska temperatura i maksymalna twardość lodów pomagają w zachowaniu tradycji produkcji doskonałych lodów, to wysoka jakość rzemieślniczych lodów produkowanych przy użyciu przednich kontrolek zgodnie z ochronnymi najbardziej ostrymi normami higienicznymi i sanitarnymi.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekspresy do kawy, Ekspresy ciśnieniowe »

  Witamy, przedstawiamy profesjonalne ekspresy do kawy La Spaziale, to ekspresy które pozwalają ludziom już w ponad 60 krajach świata na pięciu kontynentach delektować się prawdziwym aromatem kawy. Szeroka gama ekspresów pozwala zaparzyć wspaniałą kawę zarówno w małej kawiarence jak i dużych restauracjach. Ekspresy La Spaziale wpisały się już historie kawy, twórz legendę kawy razem z nami.Kawa zazwyczaj jest kojarzona z krajami kultury łacińskiej, ale to narody skandynawskie piją jej najwięcej - ekspresy ciśnieniowe. W Szwecji kawa stalą się napojem narodowym, np. ofiarowuje się ją laureatom Nagrody Nobla po oficjalnej ceremonii, średnia ilość spożycia kawy w Szwecji to 13 kilogramów rocznie na jednego mieszkańca. Francuzi spożywają tylko 5,5 kilogramów, mniej niż Japończycy, którzy kawę poznali dopiero w latach siedemdziesiątych naszego wieku i tak oszaleli na jej punkcie że dziś słynną jamajską Blue Mountain wykupują prawie w całości. W naszej ofercie znajdzie Państwo również młynki do kawy, lodówki do mleka i podgrzewacze do filiżanek oraz fachową pomoc od naszych wykwalifikowanych pracowników.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inter Handler Maszyny budowlane »

  Interhandler Sp. z o.o. to firma działająca na terenie całego kraju, powstała w 1989 roku. W skład naszej oferty wchodzi: rozprowadzanie maszyn budowlanych, maszyn do przewozu i transportu wewnętrznego, maszyn kruszących, przesiewaczy, sprzedaż części zamiennych do maszyn oraz usługi serwisowe. Wykwalifikowana kadra pracownicza składająca się z 200 pracowników pozwala, aby nasze usługi zawsze były świadczone na najwyższym poziomie a każdy Klient był zadowolony. Wprowadziliśmy na rynek ponad 7500 różnych maszyn i urządzeń, co stawia nas na pozycji jednego z największych dystrybutorów marki JCB w kraju. Posiadamy 80 samochodów serwisowych wyposażonych we wszelkie narzędzia i przybory, dlatego obsługa techniczna odbywa się w miejscu pracy maszyny. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie gastronomii »

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą sprzętu gastronomicznego oraz produktów niezbędnych w profesjonalnej gastronomii.Pakowarki próżniowe to głównie system konserwacji żywności surowej, półproduktów albo wyrobów gotowych polegający na usunięciu powietrza z pojemnika w którym znajduje się bardzo często w specjalnej folii albo worka przeznaczonego do pakowania próżniowego. Brak tlenu uniemożliwia, albo znacznie opóźnia pogorszenie jakości żywności spowodowanej bakteriami tlenowymi, tym samym przygotowanie produkty mogą dłużej pozostać zamrożone. Pakowanie próżniowe pozwala znacznie zwiększyć kontrolę nad zapasami, a także co przygotowywać na przykład gotować produkty w dużo niższych temperaturach. Rozwiązania technologiczne stosowane w ekspresach gastronomicznych linii Futurmat należą do jednych z najnowocześniejszych na świecie. Wynikiem stosowania tych rozwiązań jest doskonała kawa espresso - smaczna, gęsta, intensywna a zarazem delikatna, na powierzchni której znajduje się crema. Ostatnia linia ekspresów Rimini, odznacza się tymi samymi, sprawdzonymi cechami konstrukcyjnymi co wszystkie ekspresy Quality Espresso.Piece konwekcyjno parowe są najbardziej istotnym urządzeniem w profesjonalnej gastronomii. Dzięki szeregu sposobów jakie daje nam to urządzenie mamy możliwość przygotowania wielu przeróżnych wspaniałych i niesamowicie smacznych potraw gotowanych na parze, pieczeni, ciast oraz praktycznie każdej potrawy która potrzebuje ciepła. Na rynku jest bardzo dużo pieców konwekcyjno parowych droższe i tańsze, lepsze i gorsze. Najbardziej istotne to znaleźć optymalne rozwiązanie najbardziej zbliżone do naszych potrzeb. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować ofertę na urządzenie każdego typu i każdego producenta.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • ES Test Systems kamery termowizyjne »

  Dostarczane rozwiązania przez firmę EC Test Systems Sp. z o. o. są najbardziej rewolucyjne z dostępnych na naszym rynku. Nasza oferta skupia sprzedaż oraz wdrażanie systemów pomiarowych do badań drgań i hałasu. Współpracujemy z wielkimi koncernami międzynarodowymi oraz z mniejszymi firmami polskimi np. PCB Piezotronics czy LMS International. Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w dziedzinie rozwiązań pomiarowych i diagnostycznych z zakresu drgań i akustyki dlatego możecie być Państwo pewni, że nasze produkty są najwyższej jakości i gwarantują Państwu 100% zadowolenia. Naszą dodatkową działalnością jest fachowe doradztwo oraz usługi pomiarowe i wypożyczanie sprzętu pomiarowego pod kątem konkretnych zadań pomiarowych. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wciągarki i wciągniki ABUS »

  ABUS z siedzibą w Gummersbach (Niemcy) specjalizuje się w opracowaniu i wytwarzaniu standardowych systemów dźwignicowych najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjności cen. Suwnice ABUS używane są nie tylko w branżach zazwyczaj kojarzonych z dźwignicami (przemyśle maszynowym, samochodowym, lotniczym, spożywczym, tworzyw sztucznych etc) ale również w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw (dźwignice lekkie). Oferujemy szeroki wachlarz produktów: od wciągnika łańcuchowego o udźwigu od 80 kg poprzez lekki system dźwignicowy HB do suwnicy pomostowej potrafiącej przenosić studwudziestotonowe ciężary. Szeroki wybór akcesoriów i komponentów. Pełna obsługa: plan rozmieszczenia urządzeń na hali, transport, montaż, asysta przy odbiorze UDT, serwis gwarancyjny (i pogwarancyjny), przeglądy okresowe, modernizacja. Sprawdź nas, omiń pośredników - partnerów i dilerów.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperacja Olsztyn »

  Co to jest rekuperator?
  Rekuperator jest to centrum całego systemu wentylacji mechanicznej, dzięki której odzyskujemy ciepło.
  Zapewnia właściwą jakość higieniczną w pomieszczeniach w których został zamontowany.


  Jest urządzeniem zasilanym energią elektryczną, służącym do nawiewania i wyciągania powietrza z pomieszczeń w systemach rekuperacji. Podpięty do właściwie wykonanej instalacji wentylacyjnej, zapewnia odzysk ciepła (energii) z powietrza, co powoduje obniżenie zapotrzebowania energetycznego w budynku.
  Najważniejszą częścią rekuperatora, od której zależą wszystkie parametry odzysku ciepła, jest wymiennik ciepła umieszczony w centralnym miejscu rekuperatora.

  Data dodania: 20 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia pomiarowe »

  Najlepszy sprzęt do pomiarów dla każdej firmy pomiarowej dla każdego kto potrzebuje wykonywać pomiary dla przemysłu.
  Wzbogacona baza danych urządzeń pomiarowych w szybki sposób usprawni zakup odpowiedniego urządzenia.
  Opiszemy instrukcje jak wykonywać pomiary danym urządzeniem, czy warty jest swojej ceny.
  poszukamy zamienników danego urządzenia lub części do niego.
  Zapatrujemy się w oprogramowania do takich sprzętów.
  Opublikujemy panel przycisków co pomaga w odnalezieniu funkcji.
  Sprawdź ceny
  A CIEBIE.

  Data dodania: 25 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • wywóz śmieci Wrocław »

  EKO-LOGIS WROCŁAW: wywóz odpadów, wywóz nieczystości, wywóz śmieci, kontenery na gruz, kontenery na śmieci, kontenery na odpady. Szybko i tanio: 514-006-006. Od 2008 działamy na rynku wrocławskim. Z roku na rok rośnie rzesza naszych zadowolnych klientów. Działamy terminowo, zgodnie z przepisami. Jesteśmy elastyczni i nastawieni na jak największą satysfakcję klienta. Od stycznia 2013 w swojej ofercie posiadamy kontenery 3,5m3 - idealne do małych remontów i niewielkiej przebudowy. Zlecenia przyjmujemy przez cała dobę pod numerem 514 006 006. wywóz śmieci to nasza specjalność! . Zadzwoń już dzisiaj.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • APC »

  NANSEN serwis - Agregaty prądotwórcze, zasilacze UPS, profesjonalne sieci komputerowe IT, tanie ogniwa słoneczne. Agregaty prądotwórcze - przeglądy serwisowe, wymiany materiałów eksploatacyjnych (oleje, płyny), drobne naprawy, eksploatacja. Zasilacze UPS APC - przeglądy serwisowe, wymiany akumulatorów, wymiany wentylatorów, wymiany kondensatorów, drobne naprawy. Ogniwa słoneczne - budowa instalacji zasilania z energii słonecznej, systemy oświetlenia LED zasilane z energii słonecznej. Regulatory napięcia, instalacje podtrzymania napięcia, akumulatory, przetwornice. Serwerownie - budowa instalacji wyposażenia serwerowni. Instalacje elektryczne dedykowane szafom rack, zasilacze UPS, okablowanie LAN, panele krosowe, sieci LAN 3M, zasilanie elektryczne.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Krajalnice, krajalnice przemysłowe »

  Witamy, przedstawiamy Państwu krajalnice do chleba światowego lidera firmy JAC. Firma JAC oferuje: 3 letnią gwarancję, minimum 10 letni okres zaopatrzenia w części zamienne, 60 letnie doświadczenie, maszyny dostosowane do międzynarodowych norm. Firma JAC w produkowanych krajalnicach zastosowała unikalny system ISC, który uniezależnia krojenie pieczywa od jego konsystencji, a także moduł olejenia noży i dyszę z nadmuchem powietrza, która pozwala na pakowanie pokrojonego pieczywa w torebki.
  JAC w swoich krajalnica stosuje opatentowany wertykalny system mocowania i prowadzenia noży tnących. System ten jest unikalny i nie stosowany w innych tego typu urządzeniach. Wszystkie produkowane w Liege krajalnice spełniają ostre wymagania normy ISO 3746 w zakresie ochrony przed hałasem. Wszystkie te zalety produkowanych krajalnic zostały wyróżnione licznymi dyplomami i nagrodami jakie firma JAC otrzymała m.in. na targach IBA w Monachium i Europain w Paryżu krajalnice.
  Ciągle rosnąca popularność krajalnic JAC powoduje, że firma dynamicznie się rozwija budując nowy dwukrotnie większy zakład, w którym powstaną w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, co pozwoli firmie urozmaicić jeszcze bardziej ofertę i dalej doskonalić swoje produkty.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • IMT Grzesica »

  Zakład pracy IMT Grzesica istnieje na polskim rynku od kilkunastu lat. Posiadamy nowoczesne akcesoria pozwalające realizować najtrudniejsze typy zabudowy aut. Do zabudów wykorzystujemy przeważnie dodatki firm takich jak Palfinger, Hiab względnie Fassi. Przeprowadzamy również serwis palfinger plus serwisy pozostałych firm. Producent sprzętu Palfinger przydzielił nam swoją autoryzację, dzięki czemu możemy robić zlecenia usunięcia usterek gwarancyjnych. Dla innych fabrykantów, Hiab i Fassi wykonujemy jedynie naprawy pogwarancyjne. Mamy jednak zamiar zdobyć autoryzację także od tych producentów. Maszyny montowane przez nas mogą być produkowane również przez innych producentów, w zależności od potrzeb konsumenta. U nas mogą Państwo obejrzeć zdjęcia spośród wielu montaży takich maszyn lub z napraw którejś z wyliczonych firm. Ręczymy za wysoką jakość naszych montaży co weryfikuje zaufanie ze strony firmy Palfinger, która udzieliła nam autoryzacji.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Scanwir - projektowanie »

  Firma Scanwir z siedzibą w Szczecinie to doświadczone i fachowe przedsiębiorstwo wykonujące usługi z zakresu diagnostyki technicznej, doradztwa technicznego, projektowania, osiowania, wyważania, remontów bieżących i całościowych urządzeń oraz elementów maszyn przemysłowych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży, a jej zespół pracowniczy tworzą profesjonalni i wyspecjalizowani diagności, mechanicy, tokarze, spawacze i frezerzy. Dzięki temu wszyscy klienci tego przedsiębiorstwa mogą mieć pewność uzyskania obsługi na najwyższym poziomie. Osoby zainteresowane poznaniem dokładnych wiadomości dotyczących propozycji zachęcamy do odwiedzenia strony

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • MuoviTech pompy ciepła »

  Propozycja firmy Mouvitech trudni się dostarczaniem na rynek systemów przewodów kolektorowych Dolnych Źródeł Zasilania Pomp Ciepła. Firma zaistniała w 2002 roku, ustanowiona przez rodzinę Ojala. Główna lokalizacja jest w Szwecji w miejscowości Boras, a inne zakłady wytwórcze mieszczą się w Wielkiej Brytanii, Holandii, Finlandii i w Polsce. Polskie biuro handlowe Mouvitech Polska sp. z o.o. i fabryka mieści się w Niepołomicach. W asortymencie firmy mogą mieć się takie towary jak: kolektory poziome, komory rozdzielaczowe oraz rozdzielacze, sondy pionowe, rury preizolowane, złączki i zawory, rury PE i wszelkiego rodzaju urządzenia używane w branży Dolnych Źródeł Zasilania Pomp Ciepła. Zapraszamy na stronę www.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Ekostarter.pl - rozruszniki do maszyn »

  Specjalistyczny sklep inernetowy ekostarter pl. oferuje rozruszniki do zasosowań rolniczych, przemysłowych i transportowych. W naszej ofercie znadują się rozruszniki do silników Kubota, perkins, cummins, deutz, yanmar oraz do agregatów chłodniczych thermo king http://www.ekostarter.pl/john-deere-c-1_70.html[/url]. Prawidłowy dobór części ułatwiają zdjęcia, numery katalogowe, oraz, co ważne, zwymiarowane rysunki. Wszystkie oferowane rozruszniki są fabryczne nowe lub przeszły profesjonalną regenerację.

  Data dodania: 31 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Montaż elektroniki »

  Solitech zajmuje się produkcją elektroniki na zlecenie. Podstawowym zakresem działalności firmy jest montaż elektroniki, zarówno montaż powierzchniowy, jak i tht(lutowanie rozpływowe oraz na fali). Klient decydując się na realizację zlecenia nie musi troszczyć się o dostarczenie elementów do montażu. Solitech jest dostawcą wysokiej jakości obwodów drukowanych, jedno i wielowarstwowych, nawet do 26 warstw miedzi. Kompletuje jednocześnie elementy elektroniczne na prośbę Zleceniodawcy według dostarczonej listy BOM elementów. Ponadto projekt wykonywany w Naszej firmie to usługa kompletna, od A do Z. Każdy Klient może liczyć z Naszej strony na takie działania uzupełniające jak: wykonanie szablonów do nakładania pasty(wycinane laserowo, trawione oraz wiercone), frezowanie obudowy, testowanie elektroniki (funkcjonalne, AOI), uruchomienie urządzenia, programowanie układów oraz procesorów, naklejanie etykiet itd. Jest to znaczne udogodnienie dla każdego producenta, który cały proces produkcyjny kieruje na zewnątrz firmy tzw. outsourcing usług. Jednakże kompleksowość wykonywanych usług to tylko jedna z nielicznych cech odróżniających nas na rynku. Doskonała organizacja czasu pracy linii montażowej i zasobów ludzkich, koordynacja i ciągły nadzór nad poszczególnymi fazami projektu sprawia, iż montaż przebiega sprawnie, a deklarowany termin realizacji projektu jest dotrzymywany. Oferta przedsiębiorstwa kierowana jest nie tylko do dużych firm, bardzo chętnie wykonujemy małe i średnie partie produkcyjne. Przygotowanie linii produkcyjnej w tej sytuacji jest czynnością dużo bardziej czasochłonną w odniesieniu do dużego zlecenia produkcyjnego. Firma Solitech, tak czy inaczej, chętnie przyjmuje i takie zlecenia, "inwestując" zarazem w przyszłe projekty i rozwijając się razem z Klientem.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Maszyny i urządzenia

Maszyny i urządzenia - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze