Centralne odkurzacze

Transport Kategoria: Transport

Transport - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Przeprowadzki Warszawa »

  Każda przeprowadzka jest związana z koniecznością przewiezienia wielu rzeczy, dlatego trzeba wyselekcjonować profesjonalną spółkę,która zorganizuje to szybko i specjalistycznie. Od 2006 roku organizujemy przeprowadzki zarówno osób jak również dużych przedsiębiorstw. Jeśli szukasz taniej przeprowadzki to skorzystaj z naszych usług. Organizujemy przeprowadzki przedsiębiorstw, biur, ludzi, a oprócz tego przeprowadzki magazynów. Każdego kontrahenta traktujemy indywidualnie i jesteśmy przygotowani do przewozu dużych mebli. O ile szukasz najtańszej, przy tym najlepszej korporacji transportowej to sprawdź nasze referencje. Nasze usługi są na bardzo wysokim poziomie, zatrudniamy profesjonalistów, którzy transport traktują jako priorytet. O ile szukasz doświadczonej i taniej spółki to zapoznaj się z naszą ofertą.

  Data dodania: 30 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz gruzu wrocław kontenery »

  Działamy w branży gospodarki odpadami oraz utylizacji nieczystości stałych głownie budowlanych jak gruz rozbiórkowy i odpady z budowy. W naszej bogatej ofercie zajmujemy się ponad to usługami związanymi z transportem lądowym jak:- transport odpadów innych niz niebezpieczne- wynajem kontenerów na wywóz śmieci wrocław- odbiór surowców wtórnych i materiałowo segregowanych- handel i dowóz: kruszywa budowlane Wrocław, piasek budowlany i żwir granitowe i kwarcoweZapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia www.skiptrans.pl, uwzględniliśmy tam wszystkie potrzebne informacje o usługach cenach – posiadamy najlepsza ofertę na rynku.Oferujemy pomoc techniczna w usuwaniu odpadów z placów budów i remontów z wymagana dokumentacja o odpadach oraz danych technicznych kruszyw. Kontenery na odpady dostarczamy naszym klientom przeznaczone na śmieci ogólnobudowlane z grupy kodów 17 .

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polerowanie wibracyjne hochglanzverdichten »

  Jeżeli chcesz by Twoje auto wyglądało pięknie i nieskazitelnie pod każdym względem, to powinieneś zgłosić się do Authentic Cars. Oferujemy miedzy innymi polerowanie wibracyjne hochglanzverdichten, które nada niepowtarzalnego blasku elementom Twojego auta. Oprócz tego, w naszym asortymencie również prostowanie felg oraz renowacja felg. Jeżeli chcesz sprzedać swoje auto, to profesjonalnie przygotujemy je do tego celu.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Quady Kraków »

  Quad jest to czterokołowy motocykl, który służy do przemieszczania się po drogach nieutwardzonych. Wykorzystuje się go przede wszystkim do sportu oraz do rekreacji. Ostatnio w Polsce Quad stał się popularnym prezentem na różnorodne okazje. Jeżeli i ty chciałbyś sprawić niesamowity prezent sobie lub swojemu dziecku, to zapraszamy do sklepu Moto-Trip w Krakowie, gdzie znajdziesz bogaty wybór quadów oraz motocykli i skuterów.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • wywóz śmieci Wrocław »

  EKO-LOGIS WROCŁAW: wywóz odpadów, wywóz nieczystości, wywóz śmieci, kontenery na gruz, kontenery na śmieci, kontenery na odpady. Szybko i tanio: 514-006-006. Od 2008 działamy na rynku wrocławskim. Z roku na rok rośnie rzesza naszych zadowolnych klientów. Działamy terminowo, zgodnie z przepisami. Jesteśmy elastyczni i nastawieni na jak największą satysfakcję klienta. Od stycznia 2013 w swojej ofercie posiadamy kontenery 3,5m3 - idealne do małych remontów i niewielkiej przebudowy. Zlecenia przyjmujemy przez cała dobę pod numerem 514 006 006. wywóz śmieci to nasza specjalność! . Zadzwoń już dzisiaj.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • JM Trans Transport maszyn rolniczych »

  Z przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę JMR Trans. Nasza jednostka mieści się w miejscowości Kikoły. Zajmujemy się usługami połączonymi z maszynami budowlanymi. Oferujemy: transport urządzeń oraz maszyn, kompleksowe wykonanie robót wyburzeniowych, przygotowanie obszarów pod inwestycje, budowy dróg, kompleksowe wykonanie robót ziemnych, produkcję kruszywa drogowego. Ze swojej strony gwarantujemy punktualną adaptację każdego zlecenia, miłą i fachową obsługę, kompetentne doradztwo, a także konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • wynajem busów »

  Już od wielu lat firma Trans Imperial świadczy swoim klientom specjalistyczne usługi z zakresu przewozu osób oraz wynajmu autobusów, samochodów i busów. Cechuje nas doświadczenie w branży transportowej, dzięki czemu rozumiemy Państwa potrzeby i oczekiwania. Mamy wszelkie dokumenty potrzebne do fachowej realizacji świadczonych usług, w tym Certyfikat Kompetencji Zawodowej i Licencję Ministerstwa Infrastruktury. Posiadamy zespół wykwalifikowanych mechaników, którzy dbają o idealny stan techniczny naszych pojazdów, a ponadto dokładamy wszelkich starań, aby zawsze dostawali Państwo auta czyste i wygodne. Nasza strona internetowa dostarczy wszelkich detali:

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Luskar Klinkier kraków »

  Luskar to funkcjonująca od początku lat dziewięćdziesiątych firma rodzinna, która wyspecjalizowała się w sprzedaży i przewozie wszelkich artykułów budowlanych oraz opalowych. Nasze składy prowadzimy w Zielonkach, Wielkiej Wsi oraz Michałowicach pod Krakowem. Można w nich dostać wszystkie niezbędne przy budowie domów artykuły: od doskonałych jakościowo cegieł, poprzez pokrycia dachowe, okna, zaprawy, tynki, przydomowe oczyszczalnie ścieków, aż po najwyższej klasy kotły grzewcze oraz narzędzia stolarskie, pomiarowe, do prac ogrodniczych, odśnieżania i innych, związanych z prowadzeniem domu, prac i obowiązków. Firma zajmuje się także sprzedażą i dostawami koksu, węgla, biomasy, oleju opałowego oraz drewna do kominków. Wysoka jakość towarów, atrakcyjne ceny i urządzane promocje przyciągnęły do nas już wielu klientów. Zapraszamy do współpracy oraz odwiedzenia naszej strony:

  Data dodania: 02 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • TOOLMEX TRUCK wózki widłowe »

  Firma Toolmex Truck Sp. z o.o., która powstała w 1990, zajmuje się zupełnie profesjonalnym zapewnianiem usług i artykułów, które w znaczący sposób wpłyną na funkcjonowanie każdej wielkości przedsiębiorstwa. Rozprowadzamy wózki najbardziej znanych i powszechnie cenionych firm motoryzacyjnych, których produkty cieszą się zasłużoną sławą i szacunkiem. Oferujemy również doskonale przygotowany system szkoleń. Staramy się wciąż optymalizować naszą ofertę, by wszystkie zapewniane przez nas towary i stwarzane przez nas warunki w pełni odpowiadały oczekiwaniom przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na współpracę znami. Pracujący dla nas eksperci są w stanie naprawić każdą powstałą w wózku widłowym usterkę. Stosowane przez nas narzędzia i metody całkowicie odpowiadają wymaganiom importowanego przez nas sprzętu, co jest najlpeszą gwarancją ich bezpieczeństwa. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 27 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Międzynarodowy transport zwłok »

  Dostarczamy od wielu lat kompletne usługi międzynarodowego transportu zwłok z zagranicy, również każdego innego rodzaju usługi pogrzebowe z tym związane tj. kremacje i pochówek, balsamacje. Działamy na terenie Europy i świata. Realizujemy profesjonalny transport międzynarodowy przewozy zwłok lądowy i lotniczy. W czasie zaakceptowania zlecenia na transport zmarłych z zagranicy przywozimy ze sobą specjalistyczne trumny (wliczone w cenę usługi), również wykonujemy czynności przygotowujące zmarłego do przewozu do Kraju. W każdej chwili jesteśmy do dyspozycji w kontakcie telefonicznym z bliskimi zmarłego, do momentu przekazania trumny aż do Naszego Kraju. Zapewniamy bezpłatną pomoc w osiągnięciu należnych świadczeń płatniczych z ZUS. Gratisowe wsparcie w osiągnięciu należnej pożyczki bankowej na zwrot wartości przewozu zwłok. Darmowe wsparcie w uzyskaniu dużego zadośćuczynienia o ile śmierć była wynikiem tragedii. Wszelkiego typu usługi pogrzebowe w większości państw na świecie kremacje, pogrzeby, balsamacje. Zgodnie z rozporządzeniem ministra zdrowia w wypadku zejścia za poza Polską, transport zmarłego do Polski w celu pochowania, jest związany z specjalnymi formalnościami. Przewóz zwłok potrzebuje deklaracji kontrolera sanitarnego z państwa gdzie doszło do zgonu, również starosty miejsca pochówku w Polsce. Zgoda traktuje temat aprobaty na transport na terenie tego państwa, wywozu zwłok poza tego kraju i przywozu do Kraju. Likwidujemy z Państwa jarzmo związany z przewiezieniem zwłok, oraz spraw państwowych w Polsce i za granicą. Werdykt wymaga pisemnego wniosku osoby uprawnionej do pochowania umarłego. Może to potrwać aż do 3 dób odkąd dnia dostania wniosku. Oferujemy: Gratisowe sugestie prawne. Bezpłatne pomoc psychologa, dla osób bliskich zmarłego. Bezpłatne wsparcie w dostaniu należnych świadczeń płatniczych. Darmowe pomoc w otrzymaniu należnej pożyczki bankowej na pokrycie wartości transportu zmarłego. Darmowe wsparcie w osiągnięciu znacznych zadośćuczynienia.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Transport

Transport - nowa podkategoria:

Nazwa:

Centralne odkurzacze