Centralne odkurzacze

Autokary Podkategoria: Autokary

 • Rekuperacja Olsztyn »

  Co to jest rekuperator?
  Rekuperator jest to centrum całego systemu wentylacji mechanicznej, dzięki której odzyskujemy ciepło.
  Zapewnia właściwą jakość higieniczną w pomieszczeniach w których został zamontowany.


  Jest urządzeniem zasilanym energią elektryczną, służącym do nawiewania i wyciągania powietrza z pomieszczeń w systemach rekuperacji. Podpięty do właściwie wykonanej instalacji wentylacyjnej, zapewnia odzysk ciepła (energii) z powietrza, co powoduje obniżenie zapotrzebowania energetycznego w budynku.
  Najważniejszą częścią rekuperatora, od której zależą wszystkie parametry odzysku ciepła, jest wymiennik ciepła umieszczony w centralnym miejscu rekuperatora.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Autokary Warszawa »

  Agencja transportowa TOP TRAVEL przedkłada nabywcom wynajem autokarów, wyposażonych w toaletę. Do wyboru zostają takie marki jak np. MAN bądź Mercedes. O kondycję techniczną każdego pojazdu dbają fachowcy, nadzorujący sprawność przed każdą podróżą. Mając na względzie fakt, że korporacja mieści się w stolicy, duży odsetek jej klientów stanowią przyjeżdżający zwiedzający. TOP TRAVEL „jeździ” jednakże również dla wielkich korporacji, organizujących wyprawy motywujące. Zasługujący na atencję jest fakt dysponowania przez prezesa atestem kompetencji zawodowych w przewozie internacjonalnym.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem busów Kraków »

  Przedsiębiorstwo oferujące wynajem samochodów typu bus, minibus, mikrobus, van czy autokar a więc firma Artur Bus wynajem busów Kraków. Przewozy krajowe i międzynarodowe które wykonując, szczególną uwagę firma przykłada do aspektów związanych z bezpieczeństwem. Nasze busy nie są oklejone reklamami by móc podstawiać dla różnych firm samochody nawet pod pięciogwiazdkowe hotele. Zespół zgranych prowadzi firmę z pasją i zamiłowaniem do transportu, dlatego gwarantujemy doskonałą jakość przewozów nowymi busami oraz miła obsługę doświadczonych kierowców. Specjalizujemy się w transporcie krajowym i międzynarodowym osób.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Autokary

Autokary - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze