Centralne odkurzacze

Alergolodzy Podkategoria: Alergolodzy

 • Rekuperacja Olsztyn »

  Co to jest rekuperator?
  Rekuperator jest to centrum całego systemu wentylacji mechanicznej, dzięki której odzyskujemy ciepło.
  Zapewnia właściwą jakość higieniczną w pomieszczeniach w których został zamontowany.


  Jest urządzeniem zasilanym energią elektryczną, służącym do nawiewania i wyciągania powietrza z pomieszczeń w systemach rekuperacji. Podpięty do właściwie wykonanej instalacji wentylacyjnej, zapewnia odzysk ciepła (energii) z powietrza, co powoduje obniżenie zapotrzebowania energetycznego w budynku.
  Najważniejszą częścią rekuperatora, od której zależą wszystkie parametry odzysku ciepła, jest wymiennik ciepła umieszczony w centralnym miejscu rekuperatora.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Otyłość - Vademecum Wiedzy »

  Poradnik o nadwadze. Pomoce jak da się się przed nią zabezpieczyć, jak rozpoznać symptomy, jak z nią żyć unikając powikłań. Pomysły jadłospis, opisy narzędzi. Na łamach jej można dopatrzyć się masę publikacji o otyłości i jej odmianach, o objawach, o powikłaniach, o leczeniu, o jadłospisach i masę innych temacików powiązanych z tą metaboliczną chorobą. WWW stara się podawać wiedzę i pokazywać, jak otyłość leczyć, a zdrowy tryb życia może być prężny! To wszystko i o masę więcej jedynie na naszej www!

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alergie w pigułce »

  Poradnik o alergiach. Wskazówki jak z nimi żyć unikając powikłań, jak poznać objawy, jak można się przed nimi obronić. Pomysły diety alergicznej, opisy narzędzi. Na stronie tej da się odszukać wiele artykułów o alergii i jej odmianach, o powikłaniach, o terapi, o dietach, o objawach i wiele innych tematów powiązanych z tą genetyczną chorobą. Strona stara się przekazywać wiedzę i pokazywać, że z uczuleniami da się żyć dynamicznie, a zdrowy sposób życia może być prężny! To wszystko i o wiele więcej tylko na naszej stronie!

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Alergolodzy

Alergolodzy - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze