Centralne odkurzacze

Aparatura medyczna Podkategoria: Aparatura medyczna

 • Rekuperacja Olsztyn »

  Co to jest rekuperator?
  Rekuperator jest to centrum całego systemu wentylacji mechanicznej, dzięki której odzyskujemy ciepło.
  Zapewnia właściwą jakość higieniczną w pomieszczeniach w których został zamontowany.


  Jest urządzeniem zasilanym energią elektryczną, służącym do nawiewania i wyciągania powietrza z pomieszczeń w systemach rekuperacji. Podpięty do właściwie wykonanej instalacji wentylacyjnej, zapewnia odzysk ciepła (energii) z powietrza, co powoduje obniżenie zapotrzebowania energetycznego w budynku.
  Najważniejszą częścią rekuperatora, od której zależą wszystkie parametry odzysku ciepła, jest wymiennik ciepła umieszczony w centralnym miejscu rekuperatora.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż preparatów farmaceutycznych. »

  North- Pharma powstała w związku z odwiecznym i rosnącym zapotrzebowaniem na wymianę informacji w rynku farmaceutycznym. Ważnym ogniwem dzięki któremu rynek ten funkcjonuje jest wymiana informacji pomiędzy sektorem produkcyjnym, leczniczym i sprzedażowym hurtowym oraz detalicznym. North-Pharma jest właśnie tym ogniwem łaczącym w całość rynek farmaceutyczny! Wiadomym mechanizmem rynku jest dotarcie do potrzeb medycznych pacjentów przez odpowiednią i sprawna wymianę informacji pomiędzy wszystkimi elementami łańcucha farmaceutycznego. North Pharma wychodzi naprzeciw tym potrzebom! Dbamy o odpowiednią wiedzę lekarzy i farmaceutów na temat pojawiających się produktów medycznych i ich właściwościach, docieramy z informacją do pacjentów uświadamiając im możliwości leczenia, na potrzeby firm produkcyjnych i dystrybucyjnych sektora farmaceutycznego przekazujemy odpowiednie informacje. Informacje jakże ważne dla zdrowia Ludzi!
  Zajmujemy się kompleksową wyminą informacji, promocją i sprzedażą preparatów na rynku produktów medycznych- innymi słowy: wprowadzamy preparaty na rynek farmaceutyczny.
  Jakimi drogami osiągamy cel...

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biofeedback »

  Psycholog sportu może pomóc wygrywać. Prowadząc trening mentalny oraz żmudne ćwiczenia w sporcie, muzyce, sztuce, łatwiej osiągać nam szczyty. Trening mentalny uczy nas prowadzić wewnętrzną grę czyli pewną samodyscyplinę mentalną. Najpierw psycholog sportu może nauczyć pokonać swój lęk, słabości, kompleksy, a poźniej przechodzi z zawodnikiem do bardziej specyficznych ćwiczęń mentalnych. Uważam, że wygrywania można się poniekąd „nauczyć” Wynika to z tego, że psychologowie wiedzą o tym, że neurony tworzą pewnego rodzaju bramki z receptorami, które jeśli uruchamiają się podczas niektórych działań sprawiają, że tworzy się przyzwyczajenie. Można to wykorzystać prowadzać treningi mentalne ze sportowcami. Dobre wyniki są wzmacniane, gorsze już nie . Podobnie sprawa wygląda w treningu biofeedback. Trening Biofeedback oparty jest o warunkowanie instrumentalne i prowadzi do zmian fal mózgowych w mózgu człowieka. Mózg lubi powtarzane czynności. Na przykład koszykarze rzucając piłkę do kosza, zapamiętują najlepszą oś lotu piłki i powtarzaja takie rzuty, które przypominają im o optymalny wykonaniu tego zadania. Gdy powtarzamy pewne ćwiczenia odpowiednio często, z czasem mózg będzie je wykonywał już automatycznie. Pracując ze sportowcami stosuje różne techniki takiej jak: nlp, biofeedback, wizualizacje, wyznaczanie odpowiednio celów. Praca ze sportowcami i ludźmi którzy chcą poprawić swoje funkcjonowanie codzienne daje mi wiele radości. Pracują na aparaturze biofeedback można osiągnąć rewelacyjne rezultaty i poprawić swoje funkcjonowanie mentalne. Prowadzę własny gabinet w Łodzi.

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Depilacja laserowa i brazylijska »

  Witryna www prezentuje liczne informacje odnośnie depilacji laserowej, która staje się coraz bardziej modna. Depilacja laserowa okazuje się całkiem bezpiecznym zabiegiem, który bywa wykonywamy przy wsparcia zaawansowanego asortymentu. Po zabiegu ma możliwość wystąpić lekkie zaczerwienienie w częściach, w jakich działał laser. Bywa to natomiast całkiem normalne i nie powinno się się tym przejmować. Nie trać daty i gotówki na częste depilacje tradycyjnymi metodami i sprawdź jak z dobrym skutkiem działa depilacja laserowa!

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aparatura medyczna

Aparatura medyczna - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze